Gwiazdy

Anna Mucha w teledysku zespołu Poparzeni Kawą Trzy. "Chłopaki są czarujący, wspaniali i niezwykle sympatyczni"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

Anna Mucha wystąpiła w teledysku zespołu Poparzeni Kawą Trzy. To było prawdziwe aktorskie wyzwanie, bo artystka zagrała kilka postaci. Mucha ma nadzieję, że utwór "Kochać Cię" stanie się hitem nadchodzących wakacji.

Anna Mucha wystąpiła w teledysku Poparzonych Kawą Trzy

Anna Mucha wystąpiła w teledysku zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Utwór "Kochać Cię" miał premierę 11 czerwca. Aktorka zagrała żony członków zespołu, czyli kilka postaci. Odczuciami z tym związanym podzieliła się w mediach społecznościowych.

– Dla mnie to wyzwanie aktorskie, duża ciekawość tego, jak mogę się pokazać w różnych odsłonach. Jestem ciekawa, która wam się najbardziej podoba? – zwróciła się do swoich obserwatorów na Instagramie.

Okazuje się, że członkowie zespołu oraz aktorka darzą się sympatią. Mucha przyznała się także, że bardzo chętnie słucha piosenek Poparzonych Kawą Trzy.

– Stałam się fanką zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Chłopaki są naprawdę uroczy, czarujący, wspaniali i niezwykle sympatyczni - zachwycała się Mucha.

Uwadze aktorki nie umknął również tekst piosenki "Kochać Cię". Od lat słowa do utworów grupy tworzy Rafał Bryndal.

– Bryndal, który pisze dla nich teksty jest mistrzem słowa. W związku z czym, podziwiam Cię Bryndalu już od jakiegoś czasu, więc tym bardziej jest to dla mnie zaszczyt, że zaprosiliście mnie do współpracy. Bardzo serdecznie Wam dziękuję – podkreśliła Mucha.

Aktorka ma także nadzieję, że to będzie piosenka, która stanie się hitem wakacji. Dlatego zachęciła fanów do słuchania i śpiewania.

Zespół Poparzeni Kawą Trzy – kariera

Zespół Poparzeni Kawą Trzy to polski zespół pop-rockowy. Założyli go dziennikarze Radia Zet i RMF FM w 2005 roku. Pierwsza płytę wydali w 2011 roku, a w 2013 kolejną, na której znalazł się hit "Byłaś dla mnie wszystkim". Do grupy należą m.in. Wojciech Jagielski i Jacek Kret.

Zobacz wideo: Poparzeni Kawą Trzy. Dziennikarze, którzy uwielbiają muzykować

Zobacz także:

Magda Gessler dla zmarłego męża złamała przepisy. "Zrobiłam to w najbardziej prozaiczny sposób"

"Hotel Paradise 3". Czy związek Basi i Krystiana przetrwał? "Jestem zażenowana, ale uczę się też sama siebie"

Kinga Zawodnik o swojej trudnej walce z otyłością i hejtem. "Spotykałam się z opluwaniem"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości