Gwiazdy

Anna-Maria Sieklucka pozuje w koronkowej sukience jak ze ślubu. "Wspomnienia wciąż żywe"

Gwiazdy

Anna-Maria Sieklucka

Przy okazji świąt wielkanocnych Anna-Maria Sieklucka przypomniała swoim fanom zdjęcie z sesji wykonanej jakiś czas temu. Gwiazda filmu "365 dni" ma na sobie białą, koronkową suknię. Ta kreacja przywodzi na myśl zamążpójście.

Anna-Maria Sieklucka zyskała międzynarodową popularność po tym, jak wystąpiła w ekranizacji bestsellerowego erotyka "365 dni". Debiutująca aktorka wcieliła się w Laurę Biel, czyli główną postać żeńską i partnerkę przystojnego Don Massimo. Film odbił się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale również zagranicą, w efekcie czego na instagramowym profilu aktorki pojawiło się wielu nowych obserwatorów. Obecnie jej konto śledzi blisko 3 miliony osób.

Anna-Maria Sieklucka w białej sukni

Gwiazda filmu "365 dni" często podkreśla, że ceni sobie prywatność, dlatego też w mediach niechętnie opowiada o swoim związku czy życiu rodzinnym. W sieci również częściej chwali się zdjęciami wykonanymi podczas profesjonalnych sesji, niż domowymi kadrami. Ostatnio Anna-Maria Sieklucka przypomniała swoim fanom zmysłową fotografię, na której pozuje w białej sukni, która nadawałaby się na ślub. - Moja własna wolność - podpisała zdjęcie lakonicznie.

Nie wiemy, kiedy dokładnie powstało zdjęcie, jednak komentarz fotografki wskazuje na to, że sesja odbyła się już jakiś czas temu. - Cudowne. Wspomnienia wciąż żywe - napisała.

Anna-Maria Sieklucka zachwyciła fanów

Jak na międzynarodową gwiazdę przystało, Anna-Maria Sieklucka może poszczycić się fanami z różnych zakątków świata. W komentarzach pod wiosennym zdjęciem nie brakuje życzliwych słów zarówno od obserwatorów z Polski, jak i z zagranicy.

  • Piękna. Ślę miłość z Brazylii
  • Anno, Turcja cię kocha
  • Jak księżniczka

- pisali fani.

A wam jak podoba się gwiazda w takim wydaniu? My jesteśmy jak najbardziej na tak!

Film "365 dni" znajdziesz na Player.pl.

Zobacz wideo: Anna Maria Sieklucka o roli w "365 dni": "Tak, miałam wątpliwości jeżeli chodzi o nagość"

Zobacz też:

Janusz Palikot zamieszkał z rodziną na Suwalszczyźnie. Jak wyglądają ich święta wielkanocne?

"Power Couple". Piotr Rubik o swojej żonie: "Okazała się prawdziwą wojowniczką"

Premiera "365 dni" w Playerze. O czym jest kontrowersyjna ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej?

Autor: Mateusz Łysiak

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molecki/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości