Gwiazdy

O czym marzy Anna Lewandowska? "Nie mam na to wpływu…"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Anna Lewandowska podzieliła się ze swoimi obserwatorami refleksją na temat planów i ich niepowodzeń. Co znajduje się na liście marzeń trenerki? Możecie być zaskoczeni.

Anna Lewandowska o swoim marzeniu

Już niemal od roku żyjemy w innej rzeczywistości. Niecierpliwie wyczekujemy powrotu do czasów sprzed pandemii, ponieważ chcielibyśmy posiedzieć w knajpce z przyjaciółmi, pójść na koncert czy wyjechać za granicę. Anna Lewandowska na swoim Instagramie opowiedziała o swoim marzeniu.

Na liście moich marzeń znajduje się surfing

- wyznała i szybko dodała, że nie wie, czy to życzenie się spełni. - W tym roku surferskie fale wchodzą w grę chyba tylko na sesjach zdjęciowych na moich...włosach – zażartowała.

Anna Lewandowska o odpowiedzialności

Trenerka zdecydowała się pociągnąć temat i podzieliła się ze swoimi fanami refleksją na temat sytuacji niezależnych od nas. Czy jej marzenie o surfowaniu się spełni? - Nie mam na to wpływu... – zaznaczyła. Nawet jeżeli nie mamy na coś wpływu, bardzo często obwiniamy się o to. Anna Lewandowska poradziła, co zrobić, kiedy przychodzą takie myśli.

- Poczucie odpowiedzialności, obwinianie się za błędy czy niepowodzenia. Taka nasza natura. Tymczasem, nie jesteśmy w stanie zaplanować wszystkiego, przewidzieć zachowań innych, przypadkowych sytuacji, o pogodzie i pandemii nie wspominając. Zanim zaczniesz się martwić i obwiniać za cokolwiek - zawsze zadaj sobie pytanie, czy NAPRAWDĘ mogłaś temu zapobiec. W absolutnej większości - jestem pewna, że nie – zaapelowała. Zgodzacie się?

Nowy rok – oczekiwania vs rzeczywistość. Czyli o tym, jak wyznaczać sobie realne cele. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Anita Włodarczyk pracuje nad formą. "Jestem na dobrej drodze, aby walczyć o trzeci złoty medal"

Anna Skura na wyprawie życia: "Melduję, że żyję po nocy spędzonej w dżungli". Kto jej towarzyszy?

Lady Pank wraca z nowym singlem. Utwór "Drzewa" porusza ważny temat

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości