Gwiazdy

Anna Lewandowska na zdjęciu z mamą i teściową. "Wyglądacie jak przyjaciółki"

Gwiazdy

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w mediach społecznościowych często dzieli się momentami, które dotyczą jej życia rodzinnego. Tym razem uśmiech na twarzy gwiazdy wywołało wspólne wyjście z mamą i teściową. Fani są zachwyceni wyglądem pań oraz tym, że łączą je tak dobre stosunki.

Anna i Robert Lewandowscy są małżeństwem od ośmiu lat – w czerwcu obchodzili rocznicę ślubu. Para ma dwie córki, czteroletnią Klarę i roczną Laurę. Anna Lewandowska regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych posty, które pokazują jej życie rodzinne, zabawy z dziećmi oraz to, jak spędza czas z mężem, gdy są tylko we dwoje.

Anna Lewandowska w Hiszpanii z mamą i teściową

Tym razem gwiazda zaskoczyła internautów wyjątkowym portretem rodzinnym. Opublikowała post, którego bohaterkami są jej mama, Maria Stachurska i treściowa, Iwona Lewandowska . W opisie Anna Lewandowska zaznaczyła, że znajdują się w Hiszpanii. Ostatnio rodzina Lewandowskich spędza tam dużo czasu, ponieważ Anna i Robert kupili dom na Majorce.

Anna Lewandowska nie kryje, że utrzymuje dobre relacje z teściową. Mama Roberta Lewandowskiego nie pierwszy raz gości na profilu instagramowym gwiazdy. Jej własna mama również.

Na nowym zdjęciu Anna Lewandowska obejmuje obie mamy. W poście napisała, że to "wyjście z dziewczynami". Panie są w restauracji, promiennie się uśmiechają, zapewne ciesząc się wspólnie spędzanym czasem.

Fani komentują zdjęcie Anny Lewandowskiej

Post Anny Lewandowskiej wywołał duże poruszenie fanów, którzy nie szczędzą komplementów wszystkim trzem paniom, które są na zdjęciu. "Piękne kobiety! Każda inna i wyjątkowa", "Budzicie uśmiech na twarzy. Miłego czasu", "Piękne kobiety, energia i pasja aż od Was bije!", "Pięknie, wyglądacie jak przyjaciółki, nie widać że panie są mamami", "Stosunki z mamami do pozazdroszczenia", "Super Babeczki" – czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo: Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania

Zobacz także:

Olga Frycz pokazała zdjęcie z bratem. Wojciech jest uderzająco podobny do ojca, Jana Frycza

Anna Mucha kupiła sukienkę w second handzie. Jaka historia kryje się za wyjątkową kreacją?

Piosenkarka Spice Girls po 20 latach związku poślubiła swojego partnera

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości