Gwiazdy

Anna Lewandowska wróciła do treningów po ciąży. "Szczęście wypisane na twarzy"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Anna Lewandowska na początku maja została mamą po raz drugi. Trenerka przez całą ciążę pokazywała, jak w bezpieczny sposób dbać o formę. Okazuje się, że wystarczył miesiąc, aby Ania mogła powrócić do lekkich ćwiczeń. Wszystko odbyło się za zgodą lekarza.

Anna Lewandowska wróciła do treningów

Trenerka jest znana ze swojego ogromnego zamiłowania do aktywności fizycznej. Zawsze jednak podkreśla, że wszystko należy robić z rozwagą. Tak też było w przypadku powrotu do ćwiczeń po urodzeniu drugiej córeczki, Laury. Ania poinformowała w mediach społecznościowych, że pierwszy trening po porodzie już za nią.

JAK MI TEGO BRAKOWAŁO‼️ Pierwszy, oficjalny trening za zgodą lekarza - oczywiście? ➡️ ZROBIONY i szczęście wypisane na twarzy??

- napisała pod postem Ania.

Mamuśki po porodzie: Pamiętajcie, aby wcześniej skontaktować się z lekarzem prowadzącym, czy możecie wrócić do aktywności fizycznej. To warunek.

- przypomniała trenerka.

Fanki cieszą się z powrotu Ani

Zaraz po udostępnieniu zdjęcia z informacją o pierwszym treningu, obserwatorki Ani opublikowały mnóstwo komentarzy, wyrażających radość z jej powrotu do wspólnych ćwiczeń.

Ankaa ?? Cudnieee że powoli do nas wracasz!❤️ Już nie mogę doczekać się lipcowego wyzwania.. wiem że będzie boskoo ?? Chyba pora się do tego przygotować, bo na pewno coś dla nas wymyślisz ?❤️

Gratulacje! ? Najciężej zrobić ten pierwszy trening a później to już leci ??

Fajnie ze jesteś już z nami ?

Świetna motywacja dla mam ?❤️?

- czytamy.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości