Gwiazdy

Anna Lewandowska trenuje w dziewiątym miesiącu ciąży. „Aniu, to już zaraz?!”

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek / East News

Mimo zaawansowanej ciąży Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Trenerka w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie prosto z domowej siłowni. Szczęśliwa i uśmiechnięta czeka na nowego członka rodziny, a przyszłe mamy również zachęca do aktywności.

Anna Lewandowska - aktywność w czasie ciąży

Anna i Robert Lewandowscy lada moment przywitają na świecie swoje drugie dziecko. Mimo zaawansowanej ciąży trenerka nie odpuszcza. Każdego dnia dba o zdrową dietę i wykonuje domowy trening. Codzienną rutyną dzieli się zarówno na Instagramie, jak i TikToku, tym samym inspiruje przyszłe mamy do aktywności w każdym trymestrze ciąży.

W czwartek Anna opublikowała w mediach społecznościowych kolejne zdjęcie, które wykonane zostało w domowej siłowni. Trenerka podkreśliła, że wykonuje tylko bezpieczne ćwiczenia, które nie szkodzą w żaden sposób dziecku.

Jak zawsze podkreślę, że moje treningi są BEZPIECZNE, ale trenować można tylko wtedy, gdy lekarz prowadzący wyrazi na to zgodę. Aktywność w ciąży jest bardzo istotna...

- pisze Lewandowska.

Komentarze fanów

Temat ćwiczeń w czasie ciąży zawsze wywoływał sporo kontrowersji, dlatego też nowe zdjęcie Anny nie przeszło bez echa. Pod postem rozgorzała dyskusja, a fani szeroko komentowali decyzje trenerki. Jak zwykle głosy podzieliły się na dwa obozy, zwolenników i przeciwników. My jednak ufamy, że Anna wie, co robi.

Zdjęcie skomentowała także Agata Rubik, która zasugerowała, że zazdrości trenerce stanu błogosławionego.

Aniu, to już zaraz?! Śliczny brzuszek, od razu chce się mieć taki sam

- napisała Agata Rubik.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#TRAINATHOME challenge DAY 1️⃣6️⃣/3️⃣0️⃣ so its 3️⃣rd week - this week we have ABS and strong buttocks. Workouts are available in my app @diet_training_by_ann also you will find there workouts for pregnant women ?? ____________________________ WOOOW #TRAINATHOME i ile oznaczeń każdego dnia? Od 1️⃣6️⃣dni podziwiam Waszą motywację i wzorową aktywność podczas WYZWANIA, z czego jestem bardzo dumna. 3️⃣TYDZIEŃ TO TRENINGI ABS I MOCNE POŚLADKI - ZAZDROSZCZĘ ??? . Na tę chwilę moje priorytety są NIECO inne???Mamuśki dla Was też mam specjalne zadania? zachęcam do trenowania z programem HEALTHY MOM z aplikacji @diet_training_by_ann . Treningi na KAŻDY trymestr ciąży!!!!!!!! . ➡️I trymestr - to treningi bez zbędnego forsowania (a nawet mininum aktywności w tym trynestrze wystarczy np. spacer), które może stanowić niebezpieczeństwo. Ćwiczenia oparte są wyłącznie na ruchu rąk i nóg, a do tego bezwzględnie bezpieczne dla kręgosłupa. . ➡️II trymestr - to treningi z naciskiem na koncentrację i właściwą postawę, a także opierają się na prawidłowym oddychaniu. Pomijamy oczywiście podskoki i pozycję leżenia przodem, a tym samym angażowania mięśni brzucha prostego. . ➡️III trymestr - to czas, kiedy wyjątkowo starannie słuchamy naszego organizmu, skupiamy się tu na ćwiczeniach relaksacyjnych, poprawiających krążenie oraz niwelujących bóle kręgosłupa (więcej na blogu) Jak zawsze podkreślam, że moje treningi są BEZPIECZNE, ale trenować można tylko wtedy, gdy lekarz prowadzący wyrazi na to zgodę. Aktywność w ciąży jesy bardzo istotna - o tym pisałam wiele razy na blogu i w mojej książce _______ #9monthspregnant #pregnantworkout #challenge #workOutFromHome #dietandtrainingbyann #training #stayathome #kwarantanna #munchen

Post udostępniony przez ???? ??????????? (@annalewandowskahpba)

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości