Gwiazdy

Co zrobić, gdy stres sięga zenitu? Emocjonalne i szczere wyznanie Ani Lewandowskiej

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Fani pokochali Anię Lewandowską za jej niespożytą energię, mądrość i umiejętność zmotywowania do działania nawet największego leniucha. Nikt jednak nie jest w stanie żyć przez cały czas na wysokich obrotach. Nawet Ania Lewandowska, co wyznała w ostatnim, emocjonalnym wpisie.

Ania Lewandowska o tym, jak radzi sobie z presją

Choć wielu może wydawać się, że Ania prowadzi idealne życie, warto przypomnieć, że ideały nie istnieją. Każdy z nas niezależnie od okoliczności, przeżywa lepsze i gorsze momenty, a spadek motywacji przytrafia się nawet tak oddanej osobie, jak Ania Lewandowska. Przemyśleniami na ten temat mistrzyni w karate tradycyjnym podzieliła się w najnowszym wpisie na Instagramie.

Nasze wewnętrzne wymagania względem siebie...

- zaczęła Ania, zwracając uwagę fanów na ważny problem, z którym borykamy się wszyscy. Każdego dnia zmagamy się z naszymi ambicjami i oczekiwaniami wobec samych siebie. Jak radzi sobie z nimi Ania Lewandowska?

Gdy mi się nie chce, to zadaję sobie pytanie, czy nie przesadzam...? Gdy mam gorszy dzień, to „zatracam się” w gotowaniu. Gdy się czegoś obawiam, to korzystam ze wsparcia bliskich. Gdy popełnię błąd, uczę się na nim, wyciągam wnioski, doszkalam się i podchodzę z POKORĄ (tego sport mnie nauczył)

- dodała dalej.

Jak Ania Lewandowska radzi sobie z presją?

W dalszej części wpisu Ania zwróciła także uwagę na szereg metod radzenia sobie z presją i nawałem obowiązków, które - choć są jej znane - wciąż nie zostały przez nią w pełni opanowane. W końcu niektórych schematów uczymy się przez całe życie.

Gdy za dużo wezmę na głowę, robię przerwę... biorę głęboki wdech i wydech (w dalszym ciągu uczę się tego) Gdy zacznę zarzucać innych tysiącem pomysłów, to stwierdzam, że czas na przerwę. Czas się wyciszyć. Gdy zbyt się staram, to zastanawiam się, w jakim celu? I czy to mój cel? Gdy ulegam PRESJI... Siadam i zapisuję moje PRIORYTETY, zaznaczam moje MOCNE STRONY

- radziła Lewandowska.

Wiem, że nie muszę. Ale chcę... Pamiętaj, aby być dla siebie WYROZUMIAŁYM

- zaapelowała na koniec.

Internautki natychmiast zareagowały, dziękując Ani za tę życiową mądrość.

Lewandowska, mimo że właśnie urodziła drugą córeczkę, zaangażowała się również w tworzenie nowej linii kosmetyków. Pod najnowszym wpisem zapowiedziała również jej premierę, która odbędzie się za dwa dni.

Zobacz także:

Ewa Farna w końcu pokazała zdjęcie synka. Fani zachwyceni: „Jaki słodziak"

Klara Lewandowska ćwiczy zamiast swojej mamy. Fanka: "To maleństwo ćwiczy lepiej niż ja"

Weronika Rosati boi się o bezpieczeństwo swojej rodziny w Los Angeles. "W nocy spakowałam nasze rzeczy"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości