Gwiazdy

Anna Lewandowska spodziewa się kolejnej córki? Trenerka komentuje!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Anna Lewandowska spodziewa się kolejnego dziecka. Urodzi chłopca czy dziewczynkę? Jak donosi jeden z magazynów, prawdopodobnie będzie to kolejna córka. Jak komentuje to Ania?

Robert Lewandowski kolejny raz w spektakularny sposób ogłosił, że wraz z żoną spodziewają się dziecka. Po jednym z meczów wykonał gest, który nie pozostawiał wątpliwości. Informacja szybko obiegła media. Jak się okazuje, Anna jest w czwartym miesiącu ciąży. Teraz wszyscy zastanawiają się, czy rodzina Lewandowskich powiększy się o córkę, czy syna.

Anna Lewandowska w ciąży – chłopiec czy dziewczyna?

Poród trenerki zaplanowany jest na przyszły rok jednak zarówno Anna, jak i Robert nie ujawnili jeszcze płci dziecka. Jeden z magazynów plotkarskich podczas rozmowy ze znajomą Anny ustalił, że będzie to dziewczynka.

Ania pochwaliła się jednej z bliskich przyjaciółek, że spodziewa się dziewczynki

– zdradziła magazynowi Flesz znajoma trenerki.

Anna odniosła się do sytuacji

Jak sytuacje skomentowała Anna? Trenerka na Ingramie opublikowała zdjęcie smoczków, które opatrzyła opisem.

Chłopiec czy dziewczynka? Miło dowiedzieć się z mediów. Dlatego też z przymrużeniem oka, dodam zdjęcie SMOCZKÓW. To uspokajające smoczki! Do tego mienią się różnymi barwami: różowe, szare, zielone, białe. A jak jeszcze do tego dołączycie kolorową zawieszkę wykonaną z materiałów bezpiecznych dla naszych dzieci, to powstanie niepowtarzalny ZESTAW... I są one zarówno dla chłopczyka, jak i dla dziewczynki.

Wszystko wskazuje na to, że na informację o płci drugiego dziecka rodziny Lewandowskich będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Być może niedługo sama Anna zdecyduje się podzielić z fanami informacją.

Zobacz też:

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości