Gwiazdy

Anna Lewandowska nie przytyła w ciąży? Trenerka rozwiewa wątpliwości

Gwiazdy

Aktualizacja:

Siódmy miesiąc ciąży, a Anna Lewandowska nadal jest w świetnej formie. Fanki denerwują się, że gwiazda w ogóle nie przytyła. Trenerka odpowiada, że znacząco przybrała na wadze. Zobacz, co o tym sądzi jej mąż!

Czy Anna Lewandowska przytyła w ciąży?

Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Odkąd para ogłosiła radosną wiadomość, trenerka regularnie chwali się ciążowym brzuszkiem. Jednak fanki Anny Lewandowskiej zaniepokoiły się, że ich idolka, pomimo dosyć zaawansowanej ciąży nie przybiera na wadze. Dopytywały, czy w ogóle coś je. Gwiazda uspokoiła fanki. Zapewniła, że odżywia się odpowiednio. Lewandowska zażartowała też, że bokiem zaczyna już nie mieścić się na zdjęciu.

Zabawny komentarz Roberta Lewandowskiego

Za dwa miesiące na świecie pojawi się kolejne dziecko gwiazdorskiej pary, a wygląd Ani Lewandowskiej w ciąży jest szeroko komentowany. Czy w ogóle przytyła, a jeżeli tak to jak szybko zrzuci wagę. A co na ten temat sądzi jej mąż? Robert Lewandowski żartuje:

Jedz kochana, należy Ci się i o nic się nie martw.

Anna Lewandowska w ciąży – chłopiec czy dziewczyna?

Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka. O ciąży dowiedzieliśmy się na początku listopada podczas meczu Ligi Mistrzów z udziałem Roberta Lewandowskiego. Od momentu ogłoszenia radosnej nowiny nie cichną spekulacje dotyczące płci dziecka. Fani zastanawiają się, czy trenerka oczekuje syna, czy może kolejnej córki. Zdaniem niektórych, opublikowane niedawno na Instagramie zdjęcie ma dowodzić tego, że w domu Lewandowskich pojawi się chłopiec.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości