Anna Lewandowska porównuje swoją figurę po obu ciążach. "Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Anna Lewandowska na początku maja została mamą po raz drugi. Podczas obu ciąż, zarówno z Klarą, jak i z Laurą, zachęcała do aktywności fizycznej. Teraz trenerka opublikowała bardzo osobiste fotografie i porównała swoją sylwetkę po obu porodach. Zdjęcia są naprawdę zaskakujące.

Figura Anny Lewandowskiej

Trenerka od zawsze zachwyca nienaganną sylwetką i chętnie motywuje swoich fanów do regularnej aktywności fizycznej. Nawet podczas ciąży dzieliła się wykonywanymi ćwiczeniami, a także tworzyła specjalne programy dla przyszłych mam. Ona sama jest najlepszym dowodem na to, że odpowiednie treningi w trakcie ciąży mogą zdziałać cuda.

Ania opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowe zdjęcia, porównujące jej figurę po obu ciążach. Żona Roberta Lewandowskiego jest w naprawdę znakomitej formie.

Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta... ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży

- napisała pod postem Ania.

Ciało kobiety może wiele! ... i niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda❤️??‍♂️??‍♂️

- dodała trenerka.

"Aniu, też chce taki brzuch"

Taki komentarz pojawia się najczęściej pod udostępnionym zdjęciem. Fani i obserwujący Anię Lewandowską przecierają oczy z wrażenia, jak świetną formę można mieć zaledwie 17 dni po porodzie .

Pięknie Aniu! ?? Aktywność fizyczna ma ogromne znaczenie w trakcie całego życia! ?

Mieć taki brzuch jak Ty 17 dni po porodzie ? marzenie! Wyglądasz bosko!

Aniu? W każdej dziedzinie życia i w każdym momencie życia jesteś dla Nas inspiracją !!!! ? Najważniejsze , ze czujesz się dobrze ! Bo wyglądasz - obłędnie pięknie ??‍♀️ ?

Ciało tak wiele może - wspaniałe porównanie i pokazanie jak wiele możemy??

- czytamy.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska