Gwiazdy

Anna Lewandowska pokazała zgrabną figurę po porodzie. Fani: "Mega wyglądasz po tej ciąży"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Anna Lewandowska kilka dni temu urodziła drugą córkę, Laurę. Od tego momentu fani czekają na kolejne zdjęcia zarówno Ani, jak i całej rodziny. Trenerka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie sylwetki po porodzie. Musimy przyznać, że jej figura robi wrażenie!

Anna Lewandowska po porodzie

Druga córka pary Laura, przyszła na świat zaledwie kilka dni temu, a Ania już podzieliła się z fanami zdjęciem swojej szczupłej figury. Widać, że treningi w czasie ciąży się opłaciły.

Rise and shine! Coffeeeeeeee NEEDED! Have a great day! (Obudź się i lśnij! Kawa potrzebna! Miłego dnia! - przyp. red.)

- napisała Ania Lewandowska na Instagramie.

Trenerka na zdjęciu jest w szerokiej bluzie, co jest naturalną sprawą, ponieważ brzuch po ciąży na pewno jeszcze nie zniknął. Mimo to wygląda naprawdę świetnie! Fani nie pozostawili tego bez komentarza.

Wyglądasz przepięknie ??

Nogi jak sarenka

Kochana. Spokojnego połogu i powrotu do formy! Bądźcie zdrowi! Mam nadzieję, że przekażesz dziewczynom, że mały brzuszek po porodzie i powolny powrót do formy jest w porządku

- czytamy.

Rodzina Lewandowskich

Ania i Robert w tym roku będą świętować siódmą rocznicę ślubu i zarazem trzynastą rocznicę związku. Tworzą bardzo zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Zawsze podkreślają, że są najlepszymi przyjaciółmi i wzajemnie się wspierają, i motywują. Pierwsza córka pary - Klara urodziła się w 2017 roku, natomiast Laura przyszła na świat 6 maja tego roku.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości