Gwiazdy

Czy rodzina Lewandowskich się powiększy? Dociekliwa fanka dostała wymowną odpowiedź od Ani

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Klara i Laura będą miały rodzeństwo? Anna Lewandowska w trzeciej ciąży? Te pytania powracają w Internecie jak bumerang. Tym razem trenerka fitness odniosła do nich i zdradziła, czy wraz z Robertem zamierzają powiększyć rodzinę.

Anna i Robert Lewandowscy są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Internauci na bieżąco nie tylko śledzą losy ich karier, ale przede wszystkim są ciekawi, jak wygląda życie prywatne małżeństwa.

Rodzina Lewandowskich

Gdy po raz pierwszy sportowcy zostali rodzicami, Internet dosłownie oszalał. Następnie fani nie mogli się doczekać, kiedy Klara będzie miała rodzeństwo. I tak w 2019 roku Robert Lewandowski strzelił gola drużynie Olympiakos Pireus, po czym złapał piłkę i wsadził ją pod koszulkę. W ten sposób ogłosił całemu światu, że jego żona jest w drugiej ciąży. Internet ponownie... oszalał.

Nic zatem dziwnego, że fani tak niecierpliwie oczekują informacji o kolejnym potomku Lewandowskich. I jak się okazuje, jest bardzo prawdopodobne, że się doczekają. Spieszymy z wytłumaczeniem.

Anna Lewandowska: "Planuję więcej"

Trenerka prowadziła ostatnio na Instagramie treningowy live, który następnie zapisała i udostępniła. Fani od razu zaczęli komentować, że dziękują za wspólną jogę, ale jedna z ćwiczących poszła o krok dalej:

- Po każdym kolejnym dziecku wygląda pani coraz lepiej. Chciałabym tak – napisała.

I co ciekawe trenerka nie przeszła obojętnie obok tych słów.

- Dziękuję. Hihi planuję więcej – odpowiedziała Anna Lewandowska.

Zatem fani rodziny Lewandowskich muszą uzbroić się w cierpliwość, ale wszystko wskazuje na to, że Laura i Klara doczekają się rodzeństwa. Czekamy razem z "całym Internetem" na dobre wieści!

Zobacz też:

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczą o rodzinę. Czy zażegnali kryzys?

Maja Kapłon wraca na scenę. "Proszę o pomoc dla innych. Ja, już silna"

Grażyna Wolszczak w bikini na nagraniu sprzed 40 lat: "Jakie ja wtedy miałam kompleksy!"

Zobacz wideo: Anna Lewandowska o macierzyństwie i nie tylko

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości