Gwiazdy

Anna Lewandowska o córce Klarze. Czy zostanie sportowcem jak rodzice?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Czy córeczka Ani i Roberta Lewandowskich zostanie sportowcem tak jak rodzice? Czy Ania Lewandowska będzie ją do tego zmuszać? Posłuchajcie!

Więcej:

Poród tuż, tuż! Iza Janachowska: "Nie jestem jeszcze gotowa!"

Anna Lewandowska 4 maja 2017 roku urodziła wymarzoną córkę - Klarę. To pierwsze dziecko jej i jej męża Roberta Lewandowskiego. W związku z tym, że Ania i Robert są sportowcami, wszyscy zastanawiają się, czy Klara pójdzie w ich ślady i też zostanie sportowcem. Ania Lewandowska odpowiedziała na to pytanie w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską na imprezie nowego magazynu "Forbes Women".

Na pewno chciałabym przekazać jej najważniejsze wartości związane ze sportem. Chciałabym, żeby spróbowała i zobaczyła, jak sport jest piękny i ważny. Co ona wybierze, to zobaczymy - powiedziała Ania Lewandowska.

Przypomnijmy, Klara za niecały miesiąc skończy trzy lata. Już teraz bardzo lubi sport i gra np. z rodzicami w piłkę nożną!

Zobacz też: Ania Lewandowska wsparła WOŚP!

Na uroczystej prezentacji "Forbes Women" w warszawskim pałacu Sobańskich Agnieszce Jastrzębskiej udało się również porozmawiać z Małgorzatą Kożuchowską i Joanną Przetakiewicz. Posłuchajcie!

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości