Gwiazdy

Anna Lewandowska na meczu z córkami. "Super team do kibicowania tacie"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Anna Lewandowska w studiu DDTVN

Anna Lewandowska opowiedziała w mediach społecznościowych o rodzinnej wyprawie na mecz zespołu Bayern Monachium. Młodsza córka trenerki pierwszy raz miała okazję zobaczyć na żywo zmagania swojego taty na piłkarskiej murawie, dlatego wizyta na trybunach wiązała się z wielkimi emocjami. Stylizacje, jakie znana trenerka wybrała z tej okazji dla Laury i Klary, wzbudziły zachwyt internautów.

Anna Lewandowska na meczu z córkami

Anna Lewandowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ze stadionu, na który wybrała się z obiema córkami. Widok dziewczynek ubranych w charakterystyczne koszulki w barwach narodowych przypadł do gustu fanom, którzy z zapałem komentowali stylizacje Laury i Klary. Nie zabrakło też słów uznania, odnoszących się do cennego wsparcia, jakim pociechy obdarzają swojego tatę.

"Super dziewczyny", "Jesteście mega stylowe. Maluchy wymiatają", "Super team do kibicowania tacie", "Najlepsze fanki", "Cudowne dziewczyny, wspaniale, że kibicują tacie. Na tym polega prawdziwa rodzina, wspieranie się, kibicowanie, a przede wszystkim obecność" - pisali internauci. Wielu z nich wspomniało też o tym, że podobnie jak Anna Lewandowska z dziećmi, z całych sił trzymają kciuki za pomyślny wynik meczu.

Pierwszy wspólny mecz

W relacji opublikowanej na Instagramie na parę godzin przed rozpoczęciem meczu, Anna Lewandowska wyznała, że to ważne wydarzenie dla całej rodziny.

Idę na mecz z moimi dziewczynkami. To będzie pierwszy mecz Laurki

- powiedziała znana trenerka. Dodała też, że wybór stylizacji na wyjście nie był w związku z tym przypadkowy. Robert Lewandowski z pewnością ucieszył się z obecności rodziny na stadionie. Wygląda na to, że żona i córeczki przyniosły mu szczęście, ponieważ jego zespół odniósł w meczu zwycięstwo wynikiem 7:0.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania

Autor:Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości