Gwiazdy

Anna Lewandowska relaksuje się na Majorce: "Woda, równowaga, oddychanie". Agata Rubik: "Hej, Pocahontas!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Anna i Robert Lewandowscy z dziećmi wybrali się na wakacje do Hiszpanii, gdzie odpoczywają od codziennych obowiązków, ale jednocześnie spędzają czas aktywnie. Para na bieżąco publikuje zdjęcia i relacje z urlopu w mediach społecznościowych. Uwagę fanów zwróciła wyjątkowa fotografia, przedstawiająca trenerkę w bikini na tle pięknej przyrody.

Anna Lewandowska na Instagramie

Profil Anny Lewandowskiej na Instagramie ma już ponad 3 miliony obserwatorów, ale ta imponująca liczba wciąż rośnie. Nic w tym dziwnego, aktywna sportsmenka jest inspiracją dla wielu młodych ludzi, a publikowane przez nią posty motywują do podjęcia decyzji o przejściu na zdrowy tryb życia. Trenerka dzieli się jednak nie tylko swoją wiedzą na temat diety i sportu. Chętnie pokazuje też zdjęcia przedstawiające szczęśliwe chwile, które spędza z rodziną.

Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach

Rodzina Lewandowskich spędza urlop na malowniczej Majorce. Zdjęcia publikowane przez Anię na Instagramie wyraźnie wskazują, że piękne widoki i bliskość natury na jednej z hiszpańskich wysp budzą w niej pozytywne emocje. Podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem, na którym dryfuje po spokojnych wodach Morza Śródziemnego.

- Woda/ równowaga/ oddychanie/ marzenia/ realizacja/ rodzina/ wakacje / wdzięczność/ miłość/ trening / dzieci dają czadu - opatrzyła fotografię krótkim podpisem Lewandowska.

Anna Lewandowska na Majorce

Na fotografii widoczna jest smukła, wysportowana sylwetka trenerki, a rozpościerający się wokół widok skał i lazurowej wody dodają uroku tej wyjątkowej pocztówce z wakacji.

- "Pięknie tam", "Niesamowity widok", "Cudownie, Twoje klimaty", "Piękna w cudownym miejscu" - pisali internauci.

Nie zabrakło też komplementów skierowanych do Ani przez inne gwiazdy. "Mistrzostwo" - skomentowała zdjęcie dziennikarka Monika Olejnik. Agata Rubik natomiast porównała Lewandowską do bohaterki jednej z bajek: "Hej, Pocahontas!" - napisała. Widok Ani na tle tak malowniczego krajobrazu rzeczywiście przywodzi na myśl scenę z popularnej baśni.

Zobacz wideo: Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości