Gwiazdy

Anna Korcz zrobiła sobie świąteczny prezent. "Boje się nieoczekiwanej diagnozy, boje się bólu i rozstania z bliskimi!"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Anna Korcz. Aktorka

Anna Korcz pochwaliła się w sieci świątecznym prezentem od siebie dla siebie. Jak przyznała, każdego roku obowiązkowym punktem na jej liście są badania kontrolne. Do tego samego aktorka zachęca także wszystkich fanki i obserwatorki. "Tylko regularne badania dają szanse na szybkie wykrycie niepożądanych nieprawidłowości!!!" - podkreśla gwiazda.

Badania i wczesne wykrycie choroby

Tylko wczesna diagnoza może uratować nam życie. Zmiany nowotworowe, wykryte we wczesnym stadium dają zdecydowanie większe szanse na pokonanie choroby. Regułę tę do serca wzięła Anna Korcz. Aktorka niedawno opublikowała na Instagramie post, w którym przyznała, że każdego roku tuż przed Bożym Narodzeniem robi sobie prezent. Jaki? Profilaktyczne badania, które każda z kobiet powinna regularnie powtarzać. Wizyta u ginekologa, cytologia oraz badanie piersi to podstawa. Do tego samego gwiazda zachęca też wszystkie panie. Choć wszystkie się boimy, nie ma na co czekać. Na koniec Anna podała także numer telefonu do gabinetu, w którym badania wykonamy za jedyne 20 zł.

Kochane Dziewczyny, Kochane Kobiety!!! Co roku przed Bożym Narodzeniem robie sobie prezent. Tym prezentem jest wizyta u ginekologa, gdzie robie cytologie, poddaje się transwaginalnemu USG i badam piersi, również dzięki USG. Z niecierpliwością czekam na werdykt. Poza małymi zmianami zawsze jest wszystko w porządku. Pilnuje tego bardzo sumiennie! Boje się nieoczekiwanej diagnozy, boje się bólu i rozstania z bliskimi! Tylko regularne badania dają szanse na szybkie wykrycie niepożądanych nieprawidłowości!!! Błagam!!! Nie zwlekajcie!! Tragedii jest wokół mnóstwo!!! Dzisiaj udostępniam Wam magiczny numer telefonu, pod którym do końca grudnia zrobicie USG piersi, jedynie za 20 zł!!! Nie czekajcie!!! Dzwońcie!!! Kocham Was wszystkie!! 601-246-810!!!!

Jakie badanie zrobić w wieku 30, 40, 50 lat?
Jakie badanie zrobić w wieku 30, 40, 50 lat? Źródło: Dzień Dobry TVN

Fani popierają zachowanie gwiazdy

Pod nowym postem Anny natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Fani przyznali, że również starają się regularnie kontrolować stan swojego zdrowia. Coroczne badania są podstawą. Co więcej, jedna z kobiet podkreśliła, że po całej Polsce jeżdżą tzw. mammobusy, gdzie mammografię wykonamy za darmo.

- "Co roku robię kontrolne badanie, jest to USG na przemian z mammografią. I niestety miesiąc temu pokazała się jakaś zmiana...ale bardzo szybka reakcja Pani doktor, ponowna mammografia, tym razem tzw. celowana, do tego USG, i...uffff, można odetchnąć...bo to fałszywy alarm. Kontrola za pół roku. Kobitki, profilaktyka to podstawa!", "Jestem już po kontrolnych wizytach, w tych kwestiach jestem sumienna", "Drogie Panie... mammobusy!!! Za free w całej Polsce zgłaszajcie się" - pisali fani.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości