Gwiazdy

Anna Korcz została babcią: "Czy już wiecie, jakie uczucia w życiu są najważniejsze?"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Anna Korcz została babcią. Córka aktorki, również Anna Kalitowicz, urodziła syna. Babcia i mama opublikowały słodkie zdjęcia maleństwa na swoich instagramowych profilach.

Anna Kalitowicz i Piotr Kalitowicz zostali rodzicami. W piątek, 24.01.2020 o godz. 19:03 przyszedł na świat ich syn. Szczęśliwa mama opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie synka. Wpis opatrzyła pięknymi słowami:

24.01.2020 19:03 czas stanął w miejscu. Przyszedł na Świat i wywrócił go do góry nogami, wszystko się zmieniło, w sekundę najważniejsze kwestie przestały być istotne, bo pojawił się ON. Miłość, którą do Niego mamy i która pojawiła się tak nagle i niespodziewanie jest nie do opisania. Witaj na Świecie Synku ❤️

Pod postem pojawiły się liczne gratulacje. Obserwujący Annę Korcz piszą:

  • Witaj Maluszku, bądź zawsze zdrowy i szczęśliwy❤️Gratulacje Aniu i Piotrku?
  • Ale ładny. Gratulacje ??

Komentarze od gwiazd

Również gwiazdy komentują urocze zdjęcie. Paulina Krupińska napisała:

  • Gratulacje kochani ❤️?? cudny jest

Anna Korcz czule przytula wnuka

Również Anna Korcz, świeżo upieczona babcia, opublikowała post z pięknym zdjęciem wnuka. Pięknymi słowami opisała swoje uczucie:

Czy już wiecie jakie uczucia w życiu są najważniejsze? Czy doświadczaliście je? Czy byliście ogarnięci ich pełnią i mocą? Czy znacie ich sile i przesłanie! Gdyby na Świecie panowała ta najważniejsza i najpotężniejsza królowa, która potrafi zmieniać , przeistaczać, przewracać wszystko do góry nogami, powodować płacz i śmiech do łez, gdyby tylko jej dać władzę!!!!!! Świat byłby piękny , mądry i bezpieczny!!! Tak to Ona!!! Wielu z Was zna jej imię!!!! MIŁOŚĆ!!! Uczucie, które zabliźnia rany, przebacza, zapomina, nie szuka poklasku, nie karmi się pycha.... Gdyby tak ludzie tu w Polsce i tam wszędzie dalej bardziej się kochali.....” podajcie dalej”..... Na zawsze Wasza AK od 3 dni już babcia, baba, babula, babunia, babi, babka....

Redakcja Dzień Dobry TVN również składa serdeczne życzenia świeżo upieczonym rodzicom i babci.

>>> Zobacz też:

Zobacz wideo:

Anna Korcz montuje budki dla ptaków:

Autor: Jola Marat

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości