Gwiazdy

Anna Karwan – od kelnerki do gwiazdy estrady

Gwiazdy

Wokalistka spotkała się z Basią Pasek, oprowadziła ją po ulubionych miejscach w Warszawie i zdradziła kilka prywatnych sekretów. Zobaczcie materiał przygotowany specjalnie dla Dzień Dobry TVN.

Ania Karwan to piosenkarka, która pokonała w życiu trudną drogę. Obecnie jej piosenki puszczane są w największych rozgłośniach radiowych. Jak swoje początki kariery wspomina artystka?

Anna Karwan o Warszawie

Pałac Kultury – to właśnie tu wszystko się zaczęło. Młoda Ania pracowała w kawiarni przy Teatrze Dramatycznym. W tym miejscu artystka poznała m.in. Macieja Stuhra, z którym kilka lat później współpracowała przy filmie „listy do M”. Kariera Ani szybko nabrała tempa. W tym roku aktorka zaśpiewała również piosenkę do filmu „Ukryta Gra”.

Jesteśmy w symbolicznym dla mnie miejscu. Ta symboliczność będzie już podwójna, ponieważ mając 19 lat, rozpoczęłam swoją prace jako kelnerka. Natomiast w Pałacu Kultury kręcone były zdjęcia do filmu „Ukryta gra”.

Anna Karwan – pasje

Artystka jest wielką pasjonatką książek. Każde wyjście do księgarni kończy się kupnem kilku nowych pozycji.

Głownie czytam książki rozwojowe, lubię książki o duchowości.

Psychologiczna literatura być może miała wpływ na otwartość Ani. Piosenkarka nie bała się mówić o swoich problemach. Była jedną z pierwszych artystek, która otwarcie mówiła, że borykała się z depresją oraz cierpiała na syndrom DDA.

Anna Karwan – ulubione miejsce w Warszawie

Ulubionym miejscem, gdzie artystka przychodzi napić się kawy i zjeść sernik jest plac Grzybowski. Z tym miejscem również wiążą się wspomnienia.

Jeszcze parę lat temu stał tu Teatr Żydowski, w którym grałam, mając 16 lat.

Zobacz też:

Autor: Ilona Maciora

Pozostałe wiadomości