Gwiazdy

Anna Kalczyńska o wakacjach z dziećmi. "Ta podróż na pewno ich do siebie zbliżyła"

Gwiazdy

Anna Kalczyńska

Wakacyjne wyjazdy to świetna okazja do stworzenia fantastycznych wspomnień i pogłębienia relacji z bliskimi. Potwierdzić może to nasza prowadząca, Anna Kalczyńska, która wybrała się z rodziną w pełną wrażeń podróż kamperem na Dolny Śląsk.

Kamperem po Polsce

Każdy wie, że Polska to piękny kraj pełen fascynujących zabytków, zapierających dech krajobrazów i pysznych, lokalnych potraw. Uroki naszego kraju doceniła ostatnio prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska, która udała się z bliskimi na wycieczkę na Dolny Śląsk. Rodzina dziennikarki przez 10 dni podróżowała kamperem po najbardziej malowniczych miejscach regionu.

Wspólna podróż i nieustanne przebywanie w swoim towarzystwie okazały się być źródłem wielu pięknych wspomnień, mimo że czasami dochodziło do spięć między pociechami naszej prowadzącej.

Jak w każdym rodzeństwie zdarzają się kłótnie i obrazy, są o siebie zazdrośni, złośliwi wobec siebie, ale teraz przez 10 dni, przez 24h i na małej powierzchni kampera byli zdani tylko na siebie

– napisała Anna Kalczyńska.

Wspólne zadania i obowiązki (zmywanie naczyń, uff...), wysiłek wspinaczki czy pedałowania pod górę pokazały, ze muszą dbać o siebie. Tak, zapamiętają te wakacje a ta podróż na pewno ich do siebie bliżyła.. #kids #fun #relacje #rodzeństwo #wakacje #razem #rodzinnie #wakacjewkamperze

Wielkie rodzinne wakacje Anny Kalczyńskiej

Rodzina Anny Kalczyńskiej lubi aktywnie spędzać czas, dlatego nasza prowadząca zaczęła swoją podróż z przytupem, bo od wspinaczki na Śnieżkę.

Cała piątka zwiedziła także średniowieczne zamki Bolków, Świnę i Książ, a także odwiedziła kopalnię złota w Złotym Stoku oraz pijalnię wód w Kudowie Zdroju.

Wszystkie zdjęcia Ani z tego wyjątkowego wyjazdu możecie obejrzeć w naszej galerii:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Syn Ani Kalczyńskiej odebrał świadectwo. "Pozdrawiamy wszystkie dzieci - z paskami i bez"

Aktywnie i rodzinnie! Anna Kalczyńska ćwiczy razem z dziećmi. "Pada czy żar leje się z nieba - trening musi być"

Anna Kalczyńska kreatywnie spędza wolny czas i odnawia ogrodowy domek dla dzieci. „Myślałam, że skończę w godzinkę...”

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości