Gwiazdy

Anna Kalczyńska spełniła marzenie. "Trudno uwierzyć, że się udało"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNWojciech Olszanka/East News

Marzenia są po to, żeby je spełniać. Niektóre nie przychodzą jednak "ot, tak", wymagają nie lada poświęcenia i cierpliwości. Wie coś o tym Anna Kalczyńska, której po mozolnych próbach udało się spełnić jedno z marzeń.

Anna Kalczyńska spełnia marzenia

Prowadząca Dzień Dobry TVN od dawna ma jedno sportowe marzenie, kitesurfing. Już jakiś czas temu Anna podjęła pierwsze próby, jednak utrzymanie się na wodzie, gdy wiatr szarpie latawcem, nie jest wcale takie proste. Dziennikarka nie dawała jednak za wygraną i szlifowała technikę pod okiem instruktora. Na Instagramie pochwaliła się pierwszymi udanymi wyczynami. Jak przyznała, ambicja kazała jej stawić czoła trudnościom.

Są marzenia, których spełnienie daje taką radość i szczęście, że trudno uwierzyć, że się udało. Znacie tę ambicję, która każe Wam stawiać czoła trudnościom i nie poddawać się, mimo wielu upokorzeń? Ja bardzo chciałam, bardzo próbowałam i.. co Wam będę mówić, nie było łatwo, ale dziś.. DZIŚ był dzień przełomu. Wstałam i popłynęłam i niósł mnie wiatr. I juuuuuż! A teraz będzie już tylko lepiej, bo ciało nie zapomina dobrych lekcji. Więc życzę Wam po prostu wytrwałości w dążeniu do celu. Mega uczucie

- czytamy wpis Ani.

Dziennikarka pod opisem podziękowała także wszystkim, którzy wspierali ją w spełnieniu marzenia. Wśród osób, które dodawały otuchy byli m.in. mąż Ani, Kinga Rusin oraz instruktorzy.

Fani wspierają Annę Kalczyńską

Fani docenili wytrwałość i determinację Ani. Pod zdjęciem pozostawili mnóstwo komentarzy, w których gratulowali dziennikarce spełniania marzenia i opisywali swoje historie ze sportami wodnymi. Choć kite nie należy do łatwych dyscyplin, najważniejsze są chęci.

Wywołana w poście oświadczam: mało komu zajmuje nauka kajta tak mało czasu, jak Ani! Aniu, jesteś naturalną born kajter! Welcome on the board

– napisała pod zdjęciem jedna ze znajomych Anny.

Brawo pani Aniu za wytrwałość w dążeniu do celu i za wybranie wspaniałej miejscówki do nauki

– dodali internauci.

Kitesurfing - co to za sport?

Wakacje, to czas nie tylko odpoczynku, ale też aktywności na świeżym powietrzu. Aktywnie czas można spędzać również podczas pobytu nad morzem. Alternatywą dla miłośników sportów może okazać się kitesurfing. W poradniku znajdziesz odpowiedzi na pytania tj. Co to jest kitesurfing? Dla kogo przeznaczony jest ten sport? Co wchodzi w skład sprzętu i ile kosztuje? Zobacz wideo:

Zobacz także:

Rodzina Majdanów na pierwszych wspólnych wakacjach. "Dojrzałe rodzicielstwo to pełna świadomość tego, co robisz"

Sandra Kubicka o nowym życiu w Polsce: "Długo już nie czułam takiego spokoju w duszy"

Nowe wyzwania Krzysztofa Zalewskiego: "Zawsze staram się robić piosenki tak, żeby sprawiały mi przyjemność"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości