Anna Kalczyńska śpiewa i tańczy nad strumykiem. Nagranie podbija sieć. "Co za figura. I ten luz..."

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNMateusz Grochocki/East News

Anna Kalczyńska dobrze wie, jak wprawić w dobry nastrój swoich wielbicieli. Gwiazda postanowiła odgonić złą energią związaną z brzydką pogodą majówkową, przywołując miłe wspomnienia. Na udostępnionych zdjęciach i filmiku zobaczymy prowadzącą Dzień Dobry TVN w letniej odsłonie. Fani wydają się być zachwyceni.

Anna Kalczyńska i "Dirty Dancing"

Dziennikarka nie ukrywa, że jest zawiedziona brzydką pogodą w tegoroczną majówkę. Postanowiła jednak nie skupiać się na negatywnych aspektach i sięgnęła pamięcią kilka miesięcy wstecz, kiedy cieszyła się ze słońca. Prowadząca Dzień Dobry TVN odwzorowała scenę z kultowego "Dirty Dancing". Dodatkowo Anna zaprezentowała swoje umiejętności wokalne śpiewając piosenkę "Gdzie strumyk płynie z wolna". Zresztą spójrzcie sami:

- Jaki maj, taki vibe. Wprawdzie mój maj na filmie był w czerwcu, ale skoro taki mamy klimat, nie ma co narzekać. Ciepło jeszcze będzie. W czerwcu, na bank - czytamy we wpisie.

Pod wpisem nie brakowało słów zachwytu wielbicieli dziennikarki. W komentarzach czytamy:

- "Bez dwóch zdań lewa fota the best".

- "Co za figura. I ten luz...".

- "Nawet chyba widać jaki ma Pani rozmiar buta - 37. Dobrego dnia i takiej energii jak na tym filmie ".

Kim jest Anna Kalczyńska?

Nasza prowadząca związana jest z TVN od 2002 r. Pracę dziennikarską zaczynała od stażu w TVN24, poprzez research, stanowisko reportera i wydawcy. Pracę antenową rozpoczęła od newsów anglojęzycznych, od 2004 r. do 2014 r. prowadziła serwisy informacyjne. W TVN24 była współautorką i wydawcą magazynu "Studio Europa", a potem także jego prezenterką. Razem z Jackiem Pałasińskim współprowadziła cotygodniowy magazyn "Tu Europa". W latach 2007-2010 razem z Łukaszem Grassem byli gospodarzami magazynu "Polska i świat".

Anna Kalczyńska dołączyła do redakcji Dzień Dobry TVN dokładnie 8 września 2014 r., zastępując Jolantę Pieńkowską. Na wizji występuje wspólnie z Andrzejem Sołtysikiem (wcześniej z Robertem Kantereitem).

Anna Kalczyńska jest absolwentką Kolegium Europejskiego i Lingwistyki Stosowanej UW, studiowała także dziennikarstwo na Uniwersytecie Bostońskim. Ponadto prezenterka odbyła staż w dziale prasy i komunikacji Komisji Europejskiej w Brukseli.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Anna Kalczyńska: W dzisiejszych czasach każdy powinien być eko, to już obowiązek

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący: