Gwiazdy

Anna Kalczyńska odtworzyła wakacyjne zdjęcie z synem sprzed lat. Fani: "I wciąż ta sama figura"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Anna Kalczyńska wybrała się do Chałup, by naładować baterie na kolejne miesiące. Dziennikarka i jej bliscy znaleźli się w tym samym miejscu, w którym wypoczywali również przed laty. Naszej prowadzącej udało się nawet odtworzyć słodkie zdjęcie z synem z przeszłości.

Anna Kalczyńska na wakacyjnym zdjęciu z synem

Wakacje to doskonała okazja do wypoczęcia i spędzenia większej ilości czasu z bliskimi. Wie to doskonale Anna Kalczyńska, która często podróżuje ze swoją rodziną. Razem z mężem była już m.in. we Francji i Świdnicy. Nie mogło jednak zabraknąć również wyjazdu nad polskie morze, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie urlopu. Nasza prowadząca postawiła na Chałupy, co stało się okazją do wspominek. Dziennikarce udało się nawet odtworzyć zdjęcie z synem Jasiem sprzed 10 lat. Zapozowali w objęciach na tej samej plaży co kiedyś. Efekt możemy podziwiać na Instagramie.

Ten sam chłopak, ta sama plaża - dziś i 10 lat temu❤️

- podpisała Anna Kalczyńska.

Wspomnienia Anny Kalczyńskiej

Komentujący zdjęcie nie mieli wątpliwości - upływ lat był widać jedynie po Jasiu, który teraz jest już dużym chłopcem. Dla dziennikarki natomiast czas stanął w miejscu. Nawet kolor włosów niemalże nie zmienił się na obu fotografiach. Tak jak i doskonała sylwetka dziennikarki.

I wciąż ta sama figura??

Cudnie! A Mamusia tak samo piękna❤️

Wow?nic się Pani nie zmieniła ?????

A mama taka sama.. wciąż młoda?

- podkreślali pod postem.

Gwiazdy nad polskim morzem

Anna Kalczyńska jest kolejną znaną osobą, która zdecydowała się na wyjazd nad Bałtyk. Kierunek ten obrali już wcześniej Joanna Koroniewska z Maciejem Dowoborem, Anna Nowak-Ibisz, Ania Wendzikowska czy Agnieszka Kaczorowska-Pela. Tancerka przywiozła stamtąd ważne wspomnienia - podczas nadmorskiego wypoczynku jej córeczka Emilia postawiła swoje pierwsze kroki.

Podczas wakacji nie zapominajmy o tym, by dbać o odporność i chronić skórę przed promieniami słonecznymi. Jak to zrobić? Oto garść przydatnych porad:

Zobacz także:

Izabela Janachowska ocenia swoje modowe wpadki. Jej reakcje rozbawią was do łez. "Jezu, jak ja wyglądam!"

Mija 25 lat od kiedy są razem. Pierce Brosnan z okazji rocznicy zdobył się na romantyczny gest w stronę żony

Mateusz Hładki w doskonałej formie na wakacjach. Łukasz Jemioł: "Czekaliśmy na to zdjęcie"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości