Gwiazdy

Anna Kalczyńska jak Charlize Theron. Pokazała się na zdjęciu z plaży

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla
Mateusz Jagielski/East News Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska podzieliła się ze swoimi obserwującymi zdjęciem, dzięki któremu przez chwilę mogli zapomnieć o zimowym krajobrazie za oknem. Prowadząca Dzień Dobry TVN pokazała się w plażowym kostiumie i żartobliwie porównała do słynnej, południowoafrykańskiej aktorki.

Anna Kalczyńska w stroju kąpielowym

Dziennikarka na co dzień zachowuje umiar w pokazywaniu fanom kulisów swojego życia. Raz na jakiś czas udostępnia jednak swoje przemyślenia, czy pokazuje sceny z codziennego, rodzinnego życia. Tym razem postanowiła zabrać swoich obserwatorów w wakacyjną podróż. Nie zabrakło w niej żartobliwej nuty.

Anna Kalczyńska
Anna Kalczyńska
TVN Style

Anna Kalczyńska jak Charlize Theron

Prowadząca Dzień Dobry TVN udostępniła zdjęcie w jednoczęściowym stroju kąpielowym, zrobione na plaży. W tle za dziennikarką widzimy spienione fale oraz wielką, dmuchaną zabawkę do pływania.

Swoją wakacyjną fotografię Ania Kalczyńska zestawiła ze zdjęciem Charlize Theron. Widać na nim, jak aktorka z RPA idzie po plaży w uderzająco podobnym stroju.

- Na poprawę jesienno-zimowego nastroju. Wygląda na to, że idziemy z Charlize Theron w tym samym kierunku.. Zresztą, czy to ważne dokąd? Ważne, że przed siebie. Nie poddajemy się! - podpisała kolaż Kalczyńska.

Fani dziennikarki nie mogli powstrzymać zachwytu. "Aniu, tylko pozazdrościć Ci i pogratulować figury można", "Charlize przy pani blado wypada. Ania cudowna uśmiechnięta i zawsze z klasą, uwielbiam", "Aniu Twój krok jakby bardziej zamaszysty, ale to domena nas przebojowych Polek" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości