Gwiazdy

Aktywnie i rodzinnie! Anna Kalczyńska ćwiczy razem z dziećmi. "Pada czy żar leje się z nieba - trening musi być"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Anna Kalczyńska pokazała w swoich mediach społecznościowych, w jaki sposób spędza czas dziećmi. Jak się okazuje - jest bardzo aktywnie i nie ma zmiłuj! Nic dziwnego, że dziennikarka ma tak piękną figurę.

Anna Kalczyńska z dziećmi

Dziennikarka rzadko mówi o życiu osobistym i chroni prywatności swojej rodziny. Zdarza się jednak, że uchyli rąbka tajemnicy obserwatorom na Instagramie. Ania opublikowała właśnie zdjęcie, na którym postanowiła się podzielić się sposobem na spędzanie wolnego czasu. Przyznała, że cała rodzina motywuje się do wzajemnego ruchu, a najczęściej ćwiczą na Stadionie Narodowym! Jej dzieci uwielbiają jazdę na rolkach.

Miejski trening w deszczowy dzień? Jak mnie się nie chciało..wolałam ćwiczyć na pianinie, poczytać książkę pod kocem, popracować nad tekstem... ale nie ma zmiłuj!

- napisała pod postem.

Dzieci ćwiczą z @warszawskiklubnarciarski na rolkach, a tu nie ma miękkiej gry - pada czy żar leje się z nieba - trening musi być! I tak motywujemy się wzajemnie. My - dzieciaki, a one nas. Działa!

- dodała dziennikarka.

Rodzinne życie Anny Kalczyńskiej

Ania z mężem i trójką dzieci zawsze starają się kreatywnie spędzać wspólne chwile. Narty, koszykówka, rowery, rolki - na Instagramie dziennikarki możemy zobaczyć prawie każdą dziedzinę sportu! Rodzina uwielbia korzystać z pogody i zachęca do tego obserwujących.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości