Gwiazdy

Anna Jurksztowicz w niezwykłym duecie z Andrzejem Piasecznym. "Kochanie, ja nie wiem" zapowiada nową płytę artystki

Gwiazdy

Aktualizacja:
Materiały prasowe

"Kochanie, ja nie wiem" - ta najnowsza piosenka nagrana przez Annę Jurksztowicz. W utworze, który ma właśnie swoją premierę, wokalistce towarzyszy Andrzej Piaseczny. Klimatyczny kawałek daje przedsmak nadchodzącej, jubileuszowej płyty artystki. Album ukaże się jeszcze w tym roku. A już teraz posłuchajcie, jak brzmi duet Jurksztowicz-Piaseczny.

Anna Jurksztowicz i Andrzej Piaseczny w duecie

Anna Jurksztowicz i Andrzej Piaseczny to artyści, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Oboje mają ze sobą wiele lat muzycznego doświadczenia i dali się nawet poznać zagranicznej publiczności. Piosenkarka pojawiała się na festiwalach w Szwecji, Holandii, Niemczech, Egipcie, Turcji, Indiach czy Włoszech. Wokalista z kolei miał okazję reprezentować Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2001 roku.

Tym razem Anna Jurksztowicz i Andrzej Piaseczny połączyli swoje muzyczne siły. Efektem tego jest nagrany razem utwór "Kochanie, ja nie wiem", do którego tekst i muzykę stworzył Krzysztof Napiórkowski. Oficjalna premiera piosenki odbyła się w piątek 17 lipca.

Posłuchajcie "Kochanie, ja nie wiem".

YouTube.com/Anna Jurksztowicz

"Kochanie, ja nie wiem" - zapowiedź płyty Anny Jurksztowicz

Piosenka "Kochanie, ja nie wiem" jest zapowiedzią nadchodzącej płyty "Jestem taka sama" Anny Jurksztowicz. Album został przygotowany z okazji 35-lecia pracy artystycznej wokalistki. Znajdzie się na nim 14 nastrojowych, klimatycznych i różnorodnych gatunkowo kompozycji, w którym oddany został charakter i dojrzałość piosenkarki. Ona sama odpowiedzialna jest za teksty niektórych utworów.

Do współpracy przy "Jestem taka sama" Anna Jurksztowicz zaprosiła wiele utalentowanych osób. Wśród nich pojawiają się m.in. Jacek Cygan, Andrzej Saramonowicz, Michał Zabłocki, Patrycja Kosiarkiewicz (teksty) czy Krzysztof Napiórkowski oraz Krzesimir Dębski (muzyka). Oprócz Andrzeja Piasecznego na płycie usłyszymy również Andrzeja Seweryna (recytacja).

Premiera jubileuszowej płyty "Jestem taka sama" Anny Jurksztowicz zaplanowana jest na 4 września.

Zobacz także:

Przemek Kossakowski i Krzysztof z "Down the road" zapowiadają niespodziankę. Fani nie mogą się doczekać

To już oficjalne. Antek Królikowski ma nową dziewczynę. Kim jest wybranka aktora?

Złote myśli Violetty Kubasińskiej, czyli jak bohaterka "BrzydUli" przekręca znane powiedzenia. Odgadniesz je wszystkie?

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości