Gwiazdy

Wakacyjne kadry Anny i Roberta Lewandowskich z córkami. "Szczęście i miłość biją ze zdjęcia"

Gwiazdy

Agencja TVN/x-news

Fotografia Lewandowskich w słomianych kapeluszach – to kolejna pocztówka z ich wakacji. Urokliwy i rodzinny kadr zdobył serca fanów, a Anna Lewandowska nie kryła przy tej okazji uczuć. "Kocham" – skomentowała krótko.

Wielkie wakacje Lewandowskich

Wakacje Lewandowskich trwają w najlepsze. Kapitan reprezentacji Polski ładuje baterie przed długim sezonem, a trenerka cieszy się obecnością męża. Podczas ich wakacji nie brakuje aktywności fizycznej, ale też relaksu, romantycznych kolacji i bardzo rodzinnych momentów, czego dowodem są najnowsze fotografie zamieszczone w mediach społecznościowych.

Anna i Robert Lewandowscy z córkami

Zarówno Ania, jak i Robert udostępnili na swoich profilach na Instagramie rodzinne zdjęcie. Każde z innej perspektywy i innym komentarzem. I każde spotkało się z miłym odzewem, bo widok kochającej się rodziny skradł, a może i wzruszył fanów.

- Moje dziewczyny – podpisał fotografię Robert Lewandowski, na co jego żona odpowiedziała: "Kocham". Zresztą tak samo napisała na swoim instagramowym koncie.

"Cudownie się ogląda waszą całą rodzinkę w komplecie", "Słodkie", "Szczęście i miłość biją ze zdjęcia", "Super. Piękna rodzinka" - komentują fani zarówno pod jednym, jak i drugim postem. Prowadzący Dzień Dobry TVN Damian Michałowski zwrócił uwagę na nakrycia głowy Lewandowskich: "Kapeluszniki" - napisał.

Choć zarówno Anna, jak i Robert prężnie rozwijają swoją karierę sportową, widać, że są wierni swoim wartościom. Co więcej, są ulubieńcami Polek i Polaków. Mimo swojej rozpoznawalności chronią prywatność swoich pociech i konsekwetnie nie publikują ich twarzy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: 200 tysięcy złotych trafiło do szpitala w Kędzierzynie-Koźlu. To efekt pomocy Anny i Roberta Lewandowskich

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości