Gwiazdy

Anna i Robert Lewandowscy świętują rocznicę ślubu. Od ilu lat są małżeństwem?

Gwiazdy

Press Focus/x-news

Wielkie święto u jednej z ulubionych par sportowców w Polsce. Anna Lewandowska i Robert Lewandowski obchodzą rocznicę ślubu. Z tej okazji w mediach społecznościowych trenerka zamieściła wspólne zdjęcie. Ile lat minęło od ich sakramentalnego "tak"?

Ania i Robert Lewandowscy - kiedy wzięli ślub?

Najlepszy polski piłkarz Robert Lewandowski i sportsmenka Anna Stachurska przysięgli sobie miłość na dobre i na złe 22 czerwca 2013 roku. Ceremonia miała miejsce w kościele parafialnym św. Anny w podwarszawskim Serocku. - 20 ochroniarzy pilnowało tego wydarzenia, żeby nikt tam się nie zakradł - mówiła Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN. Po ślubie młoda para odjechała białą limuzyną, aby świętować w towarzystwie zaproszonych gości w domu weselnym we wsi Trębki Nowe. Od tego wydarzenia minęło właśnie osiem lat.

Ania Lewandowska kolejną rocznicę ślubu uczciła na Instagramie. Na swoim profilu zamieściła zdjęcie z Robertem, a wpis opatrzyła bardzo krótkim komentarzem: rocznica i miłość. Post natychmiast spotkał się z odzewem ze strony fanów i przyjaciół pary. " Oby się nigdy nie skończyło " - życzyła Agata Rubik. "Niech się darzy na kolejne lata. Dużo miłości" - napisała Paulina Krupińska-Karpiel, a Kasia Zielińska: "Nic nie zmieniajcie! Pięknych dni razem!".

Ania i Robert Lewandowscy - jak świętują rocznicę ślubu?

W jaki sposób celebrują kolejne rocznice związku? Ania Lewandowska zdradziła tę tajemnicę w jednym z wywiadów w Dzień Dobry TVN. Okazało się, że nie wręczają sobie specjalnych upominków, a skupiają się na "prezentach", które daje im los. W zeszłym roku były to narodziny Laury, ich młodszej córki.

- My tak naprawdę nie dajemy sobie często takich prezentów, bo skupiamy się na tym, co jest tu i teraz. Mój mąż zawsze mi wręcza ogromny bukiet kwiatów i to jest dla mnie naprawdę bardzo dużo. To jest małżeństwo, to jest miłość, to jest dwójka dzieci... - wyznała trenerka.

Ania i Robert poznali się w 2007 r. podczas sportowego obozu integracyjnego. Piłkarz miał wówczas 19 lat i grał w Zniczu Pruszków, ona zaś trenowała karate. Zakochani zaręczyli się 4 lata później. Mają dwie córki.

Zobacz też:

Jak mieszkają gwiazdy Euro 2020? Oto domy znanych piłkarzy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Karol są razem? Mamy komentarz pary

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina wyjazd z Magdą Gessler. "Chciałabym mieć przynajmniej połowę tej energii"

Zobacz wideo: Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania

Autor: Jola Marat

Pozostałe wiadomości