Gwiazdy

Lewandowscy mają ważny powód do świętowania. Pod romantycznym nagraniem posypały się gratulacje

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy świętują 9. rocznicę ślubu. Z tej okazji popularna trenerka zamieściła w mediach społecznościowych romantyczne nagranie prosto z Majorki, a piłkarz - uroczą fotografię. - Fajnie się was ogląda! Szczęśliwej miłości na długie lata - życzą fani.

Anna i Robert Lewandowscy - historia związku

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Poznali się w 2007 r. podczas obozu sportowego, potem jedna randka, druga, wspólne wakacje, i tak w 2013 r. zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Uroczystość odbyła się w podwarszawskim Serocku, a wiadomość o ich ślubie szybko obiegła media.

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Od tego wydarzenia minęło dokładnie 9 lat i wiele w ich życiu się zmieniło. On stał się rozpoznawalnym na całym świecie piłkarzem, a ona - popularną trenerką i bizneswoman. Swoje kariery dzielnie łączą z byciem rodzicami. W 2017 roku na świat przyszła ich pierwsza córka Klara, która trzy lata później doczekała się siostry Laury.

Anna i Robert Lewandowscy świętują 9. rocznicę ślubu

Z mediów społecznościowych dowiadujemy się, że para wybrała się na Majorkę. To właśnie podczas wakacji świętują 9. rocznicę ślubu. Na profilu Roberta Lewandowskiego ujrzymy romantyczny pocałunek, któremu towarzyszy opis.

Szczęśliwej rocznicy ślubu kochanie. Dobre rzeczy w życiu są przyjemniejsze, gdy dzielę je z tobą! 

Z kolei Anna Lewandowska zamieściła nagranie dokumentujące ich urlop. W tle słychać utwór Eda Sheerana - "Perfect Duet (with Beyoncé)", a oko cieszą malownicze widoki i szczęście zakochanych.

W komentarzach posypały się liczne gratulacje i życzenia. "Wzrusz, szczęścia dla Was!", "Ale fajnie się Was ogląda! Super. Szczęśliwej miłości na długie lata!", "Tyle miłości na tym filmiku", "Wszystkiego najpiękniejszego na kolejne lata!" - czytamy.

Zobacz wideo: Anna i Robert łączą siły, by pomagać Ukraińcom

Anna i Robert łączą siły, by pomagać Ukraińcom
Anna i Robert łączą siły, by pomagać Ukraińcom Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości