Gwiazdy

Romantyczni Lewandowscy na wspólnych wakacjach. Co przykuło uwagę fanów?

Gwiazdy

Agencja TVN/x-news

Zasłużony odpoczynek Lewandowskich trwa w najlepsze. Pomimo wakacji, nie odpuszczają treningów. Co robią po ćwiczeniach? Zobaczcie urocze zdjęcie.

Wakacje Lewandowskich

W ich życiu od lat wiele się dzieje. Anna i Robert Lewandowscy są szczęśliwymi rodzicami dwóch córeczek: Klary i Laury, która przyszła na świat kilka miesięcy temu. Para realizuje się zawodowo, nie zapominając o sobie. Ostatnio małżeństwo miało prawdziwy powód do świętowania. Robert Lewandowski z Bayernem Monachium zwyciężył w Lidze Mistrzów i zdobył tytuł "króla strzelców", spełniając tym samym swoje wielkie marzenie. Po intensywnym czasie para wybrała się na rodzinne wakacje. Na swoim Instagramie, Anna Lewandowska pochwaliła się romantycznym zdjęciem. Po wspólnym treningu, małżeństwo relaksowało się na basenie.

Moje wsparcie

- podpisała fotografię trenerka.

Oprócz zachwytu nad parą, pojawiło się także dużo komentarzy odnoszących się do tego, co znajduje się w tle. I nie, nie chodzi o piękny, nadmorski widok. Jesteście ciekawi co to takiego?

Crocsik, nooo i to jest dystans do otaczającej rzeczywistości

I bucik w tle ?? słodko

Ja wiem, że romantycznie i wg, ale ten bucik w wodzie jest tak słodki, że no nie mogę

- komentowali.

Anna i Robert Lewandowscy - historia miłości

W tym roku świętowali 7. rocznicę ślubu. Poznali się jednak znacznie wcześniej, bo w 2007 roku. Na Mazurach odbywał się obóz dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego. Tam się spotkali i zakochali. Anna Lewandowska zdradziła, że w tamtym czasie Robert sądził, że jego przyszła żona gra w tenisa lub tańczy w balecie. Nie wierzył, że mogłaby trenować karate. Co ciekawe, powiedział też jej wtedy, że ma na imię… Andrzej.

Lewandowscy kilka miesięcy temu zostali rodzicami małej Laury. Co Anna mówiła o macierzyństwie?

Zobacz też:

Skromny ślub syna Janusza Palikota. "Panna młoda wygląda przepięknie, bo naturalnie, bez zadęcia"

Dzień na planie serialu "Usta Usta". Paweł Wilczak o aktorstwie: "Myślałem, że jestem na to za głupi"

Viki Gabor o szkole, koncertach i debiutanckiej płycie: "To jest mój świat, do którego chciałabym zaprosić fanów"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości