Gwiazdy

Anna Lewandowska na romantycznym zdjęciu z mężem. "Poza tym, że go kocham, to nawet całkiem go lubię"

Gwiazdy

Agencja TVN/x-news

Anna i Robert Lewandowscy wyjechali na wspólny urlop. Para postanowiła naładować baterie na jednej z pięknych hiszpańskich wysp. W mediach społecznościowych pokazali romantyczne zdjęcie. Na pierwszy rzut oka widać, że uczucie między nimi nadal kwitnie.

Wakacje Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy mają za sobą bardzo intensywny czas. Sportsmenka niedawno organizowała wyczerpujące treningi online dla fanek, piłkarz natomiast prezentował swoje umiejętności podczas Euro 2020. Nic dziwnego, że teraz zdecydowali się na urlop. Kierunkiem ich wyjazdu po raz kolejny została Majorka.

W mediach społecznościowych publikują piękne zdjęcia na tle malowniczych krajobrazów, pokazując fanom, że korzystają z każdej chwili, którą mogę przeznaczyć na odpoczynek. Ich najnowsze zdjęcie wywołało szczególne emocje wśród fanów.

Anna i Robert Lewandowscy na romantycznym zdjęciu

W czwartkowy wieczór 8 lipca Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak wraz z Robertem siedzą na ławce jednej z malowniczych uliczek. Trenerka pozuje do zdjęcia w niezwykle stylowym kombinezonie z seksownymi wycięciami oraz klapkach, natomiast sportowiec prezentuje się w wakacyjnym zestawie składającym się z neonowej, różowej koszuli, białych spodenek oraz mokasynów. Para obejmuje się i wygląda na naprawdę szczęśliwą.

- Poza tym, że go kocham, to nawet całkiem go lubię. Czas na wino z moim ziomkiem - napisała Anna Lewandowska.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów, którzy życzyli stylowej parze wspaniałego wypoczynku. Pisali: "Piękna z Was para", "Przyjaźń w związku najważniejsza! Fajni jesteście", "Korzystajcie z tych chwil we dwoje" czy "Cudowni! Nigdy nie mogę się na Was napatrzeć. Piękni, zdolni, przeambitni i z dobrymi serduszkami".

Również tak uważacie?

Hiszpański dziennik "AS" informuje, że Robert i Anna Lewandowscy kupili dom na Majorce. Zobacz wideo:

Zobacz wideo:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości