Gwiazdy

Anna Dereszowska została rzeźbiarką. "To część mojej artystycznej duszy"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Co za zmiana! Anna Dereszowska została rzeźbiarką. Okazuje się, że to jej pasja już od wielu lat. Dereszowska planuje również jej pierwszy wernisaż prac rzeźbiarskich. Poznajcie szczegóły.

Choć Anna Dereszowska jest jeszcze początkującą rzeźbiarką, to jej prace już cieszą się dużym zainteresowaniem. Jeszcze przed pierwszym wernisażem, który już w najbliższą środę, posypały się pierwsze zamówienia. Co więcej, rzeźbami Ani zainteresowało się nawet amerykańskie wydawnictwo!

To jest dla mnie absolutnie wyjątkowa sytuacja. Ja się nigdy tak nie denerwowałam. Nie oznacza to, że zostawię swój zawód i będę tylko rzeźbiarką. To jest część mojej artystycznej duszy. Już w najbliższą środę wernisaż.

- przyznała Ania.

Annę Dereszowską inspiruje dosłownie wszystko, od aktorstwa, przez muzykę, po kostiumy sceniczne.

Jej pasja do rzeźbiarstwa trwa od kilku lat. Zaczęła się kilka lat temu przy okazji juwenaliów. Między Akademią Teatralną a Akademią Sztuk Pięknych nawiązała się współpraca.

Zaczepili mnie studenci z ASP czy nie chciałabym przyjść do pracowni zobaczyć, jak wygląda ich praca.

Dereszowska przyznała, że w pracowni odpoczywa. Jest to czas tylko i wyłącznie dla niej. Czasami spędza w pracowni kilka godzin. Choć rodzina nie jest do końca zadowolona, że Dereszowska znika z domu na kilka godzin, to aktorka wraca z pracowni pełna energii.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości