Gwiazdy

Anna Dereszowska pozuje w bikini. "Żarty się skończyły" - napisała, stając bokiem

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Anna Dereszowska przez kilka miesięcy trzymała w tajemnicy fakt, że jest w ciąży. Jednak od kiedy pochwaliła się, że wraz z ukochanym spodziewają się dziecka, chętnie pokazuje swoje zdjęcia z zaokrąglonym brzuchem. Na najnowszej fotografii widać, że jest już naprawdę duży.

Anna Dereszowska - dzieci

To bardzo radosny moment w życiu Anny Dereszowskiej. Aktorka wraz z partnerem, fotografem Danielem Duniakiem, oczekują narodzin dziecka! Do tej pory wychowywali dwójkę pociech: 13-letnię Lenę, córkę aktorki z poprzedniego związku z Piotrem Grabowskim, a także ich wspólnego syna Maksymiliana, który ma już 6 lat.

Już niedługo ich rodzina się powiększy. Dereszowska nie może się doczekać, aż maluch pojawi się na świecie, choć jak przyznała, Lena i Maks będą musieli się przyzwyczaić, że przez jakiś czas uwaga rodziców będzie skupiona głównie na nowym bracie lub siostrze.

- To wspaniały czas. Choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie, gdy ma się dużo zajęć. To też jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie. Cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka, kiedy pojawia się nowy członek w rodzinie - powiedziała niedawno Dereszowska w rozmowie z naszym reporterem.

Anna Dereszowska w ciąży

40-letnia aktorka wygląda kwitnąco. Na swoim profilu na Instagramie chętnie pokazuje zdjęcia z tego wyjątkowego czasu. Przez kilka miesięcy udawało się jej skrzętnie ukrywać rosnący brzuch, jednak teraz jest już na tyle duży, że nie da się go nie zauważyć.

Na najnowszej fotografii Anny widać, jak brodzi w jeziorze w kostiumie kąpielowym i pozuje na tle zachodzącego słońca. Kiedy stanęła z profilu, fani przekonali się, że gwiazda jest już w zaawansowanej ciąży.

- Żarty się skończyły - napisała.

Fani zachwycają się Dereszowską. "Piękna mama", "Po prostu cudnie", Wspaniałe kształty!", "Pięknie pani wygląda", "Wyjątkowe zdjęcie. Szczęśliwego rozwiązania", "Piękne ujęcie, piękna kobieta - wszystkiego dobrego" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Anna Dereszowska o trzeciej ciąży: To trudny moment dla dzieci, które już mamy w rodzinie

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości