Gwiazdy

Anna Dereszowska zmieniła kolor włosów. Na zdjęciu zaprezentowała się bez makijażu

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Annda Dereszowska postawiła na wakacyjną metamorfozę. Drobna zmiana koloru włosów zachwyciła fanów. Ich reakcje można zobaczyć pod najnowszym zdjęciem aktorki, które opublikowała w mediach społecznościowych.

Anna Dereszowska - metamorfoza

Anna Dereszowska nie może narzekać na nudę. Aktorka ogłosiła niedawno, że jest w ciąży i już wkrótce na świat przyjdzie jej trzecie dziecko. Teraz okazuje się, że to nie jedyna zmiana w życiu gwiazdy. Choć druga jest znacznie drobniejsza, zaskoczyła fanów.

Korzystając z wakacyjnego czasu, Anna zdecydowała się na koloryzację włosów. Wielbicielom zaprezentowała się w naturalnej odsłonie.

- Nowy projekt, nowy kolor. Pasowałoby do tego zestawu "nowa ja", ale ja jestem wciąż ta sama i to jest ok! - czytamy.

W komentarzach obserwatorów Dereszowskiej nie brakuje słów zachwytu. "Ten nowy kolor jest rewelacyjny", "Bez makijażu też ładnie", "I za tę naturalność i normalność Panią uwielbiamy" - czytamy,

Anna Dereszowska - trzecia ciąża

Aktorka ostatnio po raz pierwszy po ogłoszeniu ciąży, udzieliła wywiadu reporterowi serwisu dziendobry.tvn.pl Oskarowi Netkowskiemu. Z rozmowy dowiedzieliśmy się, jak czuje się gwiazda oraz, jak przygotowuje swoje dzieci na pojawienie się kolejnego członka rodziny.

- To wspaniały czas. Choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie, gdy ma się dużo zajęć. To też jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie. Cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka, kiedy pojawia się nowy członek w rodzinie - mówiła Anna Dereszowska.

- Sytuacja, która była znana i zaakceptowana, w najbliższym czasie się zmieni - to moment, kiedy trzeba wnikliwie przyglądać się swoim dzieciom, czy one mają się dobrze z tym, co się wydarzy i czy rozumieją - dodała.

Anna Dereszowska - dzieci

Wraz z partnerem, Danielem Duniakiem, aktorka wychowuje dwoje dzieci: syna Maksymiliana oraz córkę Lenę - owoc poprzedniego związku Dereszowskiej z aktorem Piotrem Grabowskim.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Anna Dereszowska o trzeciej ciąży: To trudny moment dla dzieci, które już mamy w rodzinie

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości