Gwiazdy

Anna Dereszowska nie przestała pracować mimo ciąży. Zwróciła się do kobiet, które muszą leżeć w oczekiwaniu na potomka

Gwiazdy

Piotr Molecki/East News

Anna Dereszowska jest w ciąży i już wkrótce na świat przyjdzie jej trzecie dziecko. Co jakiś czas możemy podejrzeć w jej mediach społecznościowych, jak przebiega czas oczekiwania na potomka. W życiu aktorki nie brakuje obecnie aktywności zawodowych, czym właśnie podzieliła się z fanami. Jak czuje się gwiazda?

Ann Dereszowska - dzieci

Aktorka wraz z partnerem, Danielem Duniakiem, wychowują dwoje dzieci: Lenę, czyli córkę Anny Dereszowskiej z poprzedniego związku z aktorem Piotrem Grabowskim, oraz wspólnego syna, Maksymiliana.

Niedawno gwiazda pochwaliła się radosną nowiną. Wkrótce ich rodzina się powiększy.

To wspaniały czas. Choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie, gdy ma się dużo zajęć. To też jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie. Cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka, kiedy pojawia się nowy członek w rodzinie

- powiedziała niedawno Anna Dereszowska w rozmowie z dziennikarzem dziendobry.tvn.pl Oskarem Netkowskim.

Anna Dereszowska o trzeciej ciąży

Gwiazda przeżywa teraz bardzo szczęśliwy czas. Okazuje się, że ciąża nie pokrzyżuje jej planów zawodowych. Wręcz przeciwnie. Jej samopoczucie jest świetne, a i zapału do pracy nie brakuje.

- To był dłuuugi dzień! Ten jutrzejszy też taki będzie. I piątek podobnie. I w tym tygodniu niedziela w pracy... Się ludzik ze mną nabiega! Jakie to szczęście tak dobrze czuć się w ciąży! Odczuwam wielką wdzięczność za ten dar - zaczęła aktorka.

- Wszystkie przyszłe mamy, pracujące i niepracujące, aktywne i polegujące, a szczególnie te, które MUSZĄ leżeć, serdecznie pozdrawiam! - podsumowała swój wpis.

Fani Anny Dereszowskiej chętnie komentują podkreślając, że ciąża bardzo jej służy. "Jak mama szczęśliwa to i ludzik szczęśliwy", "Aniu wyglądasz pięknie", Miło się to czyta, że dobrze się czujesz. Powodzenia w realizacji wszelkich planów" - czytamy.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Anna Dereszowska o trzeciej ciąży: To trudny moment dla dzieci, które już mamy w rodzinie

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości