Gwiazdy

Anna Czartoryska-Niemczycka wspomina, jak poznała swojego męża. To była miłość od drugiego wejrzenia

Gwiazdy

Ania Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka, polska aktorka i piosenkarka, wybrała się z rodziną na wakacje na Hel. Miejsce to przywołało wspomnienia z jej własnego dzieciństwa, kiedy rodzice zabierali ją nad morze. To także w tych rejonach Ania poznała swojego przyszłego męża, Michała. Co ciekawe, żadne z małżonków tego faktu nie pamięta...

Anna Czartoryska-Niemczycka wspomina dzieciństwo

Ania zabrała swoją rodzinę na wakacje na ukochany Hel. Ukochany dlatego, że to właśnie w te rejony, a konkretnie do Jastarni, aktorka jeździła ze swoimi rodzicami jako dziecko. Urlopy tam musiały być naprawdę udane, skoro teraz to Ania zabiera swoje pociechy: Ksawerego, Janinę i Antoniego, by wypoczywały nad polskim morzem. Zdjęciem z wakacji podzieliła się na swoim Instagramie. Wróciła także do radosnych wspomnieć sprzed lat.

Gdy byłam nastolatką, co roku jeździliśmy z Mamą i moim bratem, Michałem do Jastarni na wakacje. Dziś podczas wycieczki rowerowej z dziećmi buzia uśmiecha się do tych wspomnień. ???‍♀️

- napisała Ania pod najnowszym postem.

Wynajmowaliśmy kwaterę nad sklepem spożywczym, całe dnie spędzaliśmy na plaży, a późnym popołudniem włóczyliśmy się po straganach, sprawdzaliśmy gdzie podają najlepszy chłodnik i kombinowaliśmy, jak wymknąć się Mamie, żeby kupić jej jakiś drobiazg na urodziny, które obchodzi w lipcu ?☀️?

- dodała aktorka. Co jednak najciekawsze, podczas jednego z takich wyjazdów, Ania poznała swojego przyszłego męża, Michała Niemczyckiego.

Kiedyś z okazji jej okrągłej rocznicy pojechaliśmy na obiad do @hotelbryza , gdzie podobno po raz pierwszy spotkałam mojego przyszłego męża @michcioman , czego dziś żadne z nas nie pamięta ?? - to było jakieś 20 lat temu! Od tego czasu wiele rzeczy zmieniło się na Helu, ale klimat i nasz ogromny sentyment do tego miejsca pozostaje ten sam:-) ?

- opowiedziała Czartoryska-Niemczycka. Nie była to więc miłość od pierwszego wejrzenia. Prawdopodobnie Ania i Michał byli jeszcze wtedy nieco za młodzi. Za to przy drugim spojrzeniu zakochali się w sobie bez pamięci. Para pobrała się 1 kwietnia 2013 roku i doczekała trójki pociech: Ksawerego, Janiny oraz Antoniego.

Ania Czartoryska-Niemczycka - kariera

Anna Czartoryska-Niemczycka znana jest z wielu kreacji teatralnych i telewizyjnych. W swojej karierze związana była z Teatrem Współczesnym w Warszawie, gdzie debiutowała w spektaklach muzycznych: "To idzie młodość" oraz "Moulin Noir", Teatrem Dramatycznym w Warszawie i Teatrem Muzycznym Roma. W 2011 roku w teatrze tym, na Novej Scenie odbyła się premiera monodramu Ani, pt. "Morfina", opartego na wspomnieniach Jeleny Bułhakowej i twórczości muzycznej Agnieszki Osieckiej, Marka Grechuty i Jonasza Kofty. Czartoryska-Niemczycka za tę kreację otrzymała nagrodę Teatru Polskiego Radia Arete.

Od kilku lat zajmuje się również muzyką. W 2012 roku wydała swoją debiutancką płytę, pt. "Morfina". Zaś w 2020 premierę miał jej drugi studyjny album - "Euforia/Panika".

O swojej muzycznej karierze Ania opowiedziała w naszym programie. Obejrzyj:

Zobacz także:

Ewelina Lisowska wraca do pracy po urlopie: "Brakuje mi już bardzo trasy koncertowej"

Edyta Górniak wydaje nowy singiel! Już w sobotę opowie o nim w Dzień Dobry Wakacje

Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do treningów po ciąży. "Początki nie są spektakularne"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości