Gwiazdy

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w ciąży. "Przed nami kolejna cudowna przygoda"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Piotr Molecki/East NewsAnna Czartoryska-Niemczycka

To radosny czas w życiu Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej. Znana aktorka jest w ciąży, spodziewa się czwartego dziecka. Długo zwlekała z ogłoszeniem dobrej nowiny. Na jej najnowszym zdjęciu na Instagramie widać już zaokrąglony brzuch.

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w ciąży

Anna Czartoryska w kwietniu 2013 roku wyszła za mąż za Michała Niemczyckiego. Mają troje dzieci: Ksawerego, Janinę oraz Antoniego. Jak się okazuje, niedługo na świat przyjdzie kolejna pociecha. Aktorka jest w czwartej ciąży, ale przez ostatnie miesiące trzymała ten fakt w tajemnicy.

Anna pilnie strzeże swojej prywatności. Nie pokazuje też twarzy synów i córki w mediach społecznościowych, więc nic dziwnego, że i tym razem zwlekała z podzieleniem się z fanami tą informacją. Wreszcie Czartoryska-Niemczycka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pięknie się uśmiecha, trzymając się za zaokrąglony brzuch.

- Przed nami kolejna cudowna przygoda. Trzymajcie kciuki. @michcioman #babyonboard #love - napisała Anna.

Zobacz wideo: Sambor Czarnota debiutuje jako reżyser. Zagrały u niego Anna Czartoryska-Niemczycka i Katarzyna Glinka

Sambor Czarnota debiutuje jako reżyser
Sambor Czarnota debiutuje jako reżyser
Dzień Dobry TVN

Czwarta ciąża Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej

Fani aktorki bardzo cieszą się jej szczęściem. Zdaniem internautów Anna w ciąży wygląda iście kwitnąco. Składają jej gratulacje i prawią komplementy.

- "Wow! Gratulacje", "Bosko", "Ale cudownie! Wszystkiego dobrego", "Gratulacje z całego serca, bądźcie szczęśliwi", "Wygląda pani olśniewająco", "To najpiękniejsza przygoda", "Dzieci są cudem tego świata. Pani jest cudem, pani Anno", "Szacunek za odwagę. Dużo zdrowia", "Pięknie wyglądasz Aniu" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molecki/East News

Pozostałe wiadomości