Gwiazdy

Anna Cyzon i Paweł Nawrocki w piosence "Pierwszy raz"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Anna Cyzon i Paweł Nawrocki w piosence „Pierwszy raz”
Dzień Dobry TVNAnna Cyzon i Paweł Nawrocki w piosence „Pierwszy raz”

Anna Cyzon i Paweł Nawrocki zaprezentowali na scenie Dzień Dobry TVN utwór "Pierwszy raz". To duet, który wspólną drogę muzyczną obrał po spotanicznym koncercie w Krakowie.

Anna Cyzon i Paweł Nawrocki - "Pierwszy raz"

Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili Anna Cyzon i Paweł Nawrocki, którzy zaśpiewali sój najnowszy utwór "Pierwszy raz". Piosenka rozprawia o miłości oraz o tym, jak ważne jest to, aby otworzyć serce. Artyści poznali się na rynku w Krakowie w trakcie spontanicznego koncertu. Bardzo szybko okazało się, że mają podobną wrażliwość muzyczną i w ten sposób narodziła się ich współpraca.

Anna Cyzon i Paweł Nawrocki - kariera

Wcześniej Anna Cyzon i Paweł Nawrocki rozwijali swoje solowe kariery. Jednak to nie była tylko praca, ale i ogromna pasja do muzyki. Cyzon pochodzi z południa Polski, a w latach 90. przeniosła się do Toronto. Zawsze zależało jej na tworzeniu choć miała szansę na karierę w telewizjach w Toronto, a nawet pojawiła się w kanadyjskim "Idolu".

Paweł Nawrocki ma za sobą mnóstwo koncertów w Polsce i za granicą, na które jeździł z zespołem Alergen. Jest w nim wokalistą, ale również kompozytorem i autorem tekstów. Formacja powstała w 2005 roku i do tej pory muzycy wydali trzy płyty.

Premiera wspólnego singla Anny i Pawła miała miejsce 16 kwietnia.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości