Gwiazdy

Anja Rubik szczerze o macierzyństwie: "Mam świadomość, że już tak dużo czasu nie ma"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Światowej sławy modelka Anja Rubik udzieliła niedawno wywiadu, w którym opowiedziała o swoim życiu i planach na przyszłość. W szczerej rozmowie zdradziła, jakie jest jej podejście do kwestii związanych z macierzyństwem i czy planuje założyć kiedyś rodzinę.

Anja Rubik – czy dojrzała do macierzyństwa?

Anja Rubik jest jedną z najlepszych modelek na świecie. Od lat bierze udział w najbardziej prestiżowych pokazach mody, sesjach zdjęciowych i kampaniach znanych marek. Anja słynie również ze swojego zaangażowania społeczno-politycznego oraz tego, że nie wstydzi się głośno mówić o swoich poglądach.

Pomimo częstej obecności w mediach modelka rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Niedawno świętowała swoje 37. urodziny i jak sama przyznaje, pomimo upływu lat wciąż czuje się bardzo młodo:

Czuję się bardzo młodo i to jest najważniejsze. Jednak zdaję sobie sprawę, że za parę lat czterdziestka i zaczynam zadawać sobie różne pytania

– stwierdziła w rozmowie z Vivą.

Czy faktycznie chcę założyć rodzinę, czy chcę mieć dziecko, bo zegar biologiczny tyka. Mam świadomość, że już tak dużo czasu nie ma. Z drugiej strony zastanawiam się, czy ja jestem wystarczająco poważna i dojrzała, żeby wkroczyć w ten wiek?

Plany na przyszłość

Mówiąc o swoim ewentualnym macierzyństwie, Anja zwróciła uwagę na wątpliwości, z którymi się boryka.

Patrząc na to, co dzieje się na świecie, zastanawiam się, czy faktycznie chcę zapraszać nowego człowieka do tego bałaganu, czy to ma sens? Pojawiają się też oczywiście pytania, czy byłabym dobrą matką, czy dałabym sobie radę?

– wyznała.

Modelka powiedziała także, że na ten moment nie chciałaby rezygnować z podróży, a nie wszystkie miejsca, które planuje odwiedzić, należą do bezpiecznych. Będąc matką musiałaby być bardziej odpowiedzialna za siebie, a dziecko znacząco wpłynęłoby na jej decyzje życiowe i zawodowe.

Wyświetl ten post na Instagramie.

For @vogueitalia by @harleyweir and @ibkamara

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

Anja przyznała, że kiedy zastanawia się, jaką mamą chciałaby być, nie ma wątpliwości, że chciałaby zapewnić swojemu dziecku tyle swobody i wolności ile ona miała w dzieciństwie.

ZOBACZ: Anja Rubik opowiedziała Mateuszowi Hładkiemu o kulisach swojej pracy podczas pandemii.

Zobacz też:

Anja Rubik odważnie rapuje w ramach #hot16challenge2: „Śmiecimy, tniemy i niszczymy”

Dwie odsłony Anji Rubik - rudowłosa na okładce Vogue Italia i androgyniczna w Vogue L'Uomo

Anja Rubik o kulisach swojej pracy podczas pandemii: „Sama się stylizuję na łączach ze stylistą czy z naczelną magazynu”

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości