Gwiazdy

Anja Rubik pokazała archiwalne zdjęcie z tatą. "Dzisiaj jest wyjątkowy dzień"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz

Anja Rubik za pośrednictwem Instagrama złożyła życzenia urodzinowe swojemu tacie. Przy okazji, modelka pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem z dzieciństwa na którym obok niej widać jej tatę oraz… kozę Malwinę. - Za nowe początki - napisała gwiazda. 

Anja Rubik złożyła życzenia tacie

Anja Rubik może się pochwalić międzynarodową karierą, ponieważ jako jedna z nielicznych Polek osiągnęła ogromny sukces w modelingu. Choć do dziś jest niezwykle aktywna zawodowo i dużo podróżuje, zawsze pamięta o swoich bliskich. Ostatnio za pośrednictwem Instagrama modelka złożyła życzenia swojemu tacie.

- Happy Birthday Dad wszystkiego najlepszego Tatuś ! Dzisiaj jest wyjątkowy dzień! Za nowe początki! Na zdjęciu ja z Tatą i Malwiną – napisała.

Przy okazji urodzin taty, Anja pokazała zdjęcie z dzieciństwa na którym pozuje wraz z ojcem, oraz… kozą Malwiną. Miłość do zwierząt odziedziczyła z pewnością po rodzicach, tata Anji, Andrzej Rubik jest weterynarzem.

Anja Rubik pokazała zdjęcie z tatą

To nie pierwszy raz, gdy modelka pokazuje na swoim Instagramie bliskich. Choć natłok obowiązków nie pozwala jej zbyt często odwiedzać rodzinny dom, Anja ma wyjątkowo bliskie relacje ze swoimi rodzicami i często składa im życzenia także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pod postem modelki pojawiły się komentarze od fanów, którzy także przyłączyli się do urodzinowych życzeń dla jej taty. Przy okazji internauci zwrócili uwagę na podobieństwo między nimi.

"Jest chyba pani bardzo do taty podobna - z profilu, na drugim zdjęciu widać te same niesamowicie niebieskie oczy", "Wszystkiego, co najlepsze dla Pana @andrzejrubik!" – pisali.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Edukacja seksualna według Anji Rubik

Edukacja seksualna według Anji Rubik
Edukacja seksualna według Anji Rubik Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości