Gwiazdy

Polki na czerwonym dywanie w Cannes. Zobaczcie, jakie kreacje wybrały Anja Rubik i Kasia Smutniak

Gwiazdy

Anja Rubik, Kasia Smutniak, Katarzyna Smutniak

74. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes trwa w najlepsze. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele światowej sławy gwiazd. Do zdjęć pozowali już m.in. Timothée Chalamet, Adrien Brody, Tilda Swinton, Christian Louboutin, Bella Hadid, Vanessa Paradis, Catherine Deneuve czy Marion Cotillard. Mieliśmy jednak także polską reprezentację, bowiem premiery filmowe swoją obecnością zaszczyciły Anja Rubik i Kasia Smutniak. Zobaczcie, jak wyglądały.

Kasia Smutniak w Cannes 2021

Polska aktorka, która od wielu lat robi zawrotną karierę we Włoszech, pojawiła się na premierze francusko-włoskiego dramatu pt. "Trzy piętra". Na tę okazję wybrała elegancką, czarną sukienkę z domu mody Giorgio Armani. Wyszyta cekinami kreacja o długości midi odsłoniła jej zgrabne ramiona i podkreśliła szczupłą sylwetkę, a także wyeksponowała zdobione szpilki w delikatną kratkę. Kasia Smutniak stylizację uzupełniała delikatnym makijażem oraz klasycznym kokiem, który uwidocznił mieniącą biżuterię Messika Paris.

Anja Rubik na festiwalu filmowym w Cannes

Modelka pojawiła się w tym roku aż dwukrotnie na czerwonym dywanie w Cannes. Na premierze filmu "Bernadetta" zachwyciła odważną kreacją, która nie tylko podkreśliła figurę modelki, ale także odsłoniła naprawdę sporo ciała. Czarna suknia projektu Anthony'ego Vacarello dla domu mody Saint Laurent za pomocą długiego rozcięcia wyeksponowała jej długie nogi, natomiast modne w tym sezonie "dziury" na wysokości talii, sprawiły, że stylizacja stała się seksowna i nieco drapieżna. Anja Rubik look uzupełniła biżuterią Boucheron, delikatnym makijażem i charakterystyczną dla siebie fryzurą.

Z kolei podczas pokazu filmu "De son vivant" w reżyserii Emmanuelle Bercot postawiła na inną kreację tej samej marki. Anthony Vacarello stworzył dla Anji Rubik elegancką czarną suknię z elementami z piór, które nadały całości niezwykłej lekkości. Modelka zadbała jednak o to, by stylizacja miała charakter i uzupełniła ją wyrazistym naszyjnikiem, który imitował wstążkę (ponownie Boucheron), a także mocnym makijażem ust, zdecydowała się bowiem na niezbyt popularną czarną szminkę.

Która stylizacja podoba Wam się najbardziej?

Zobacz wideo: Międzynarodowa kariera Kasi Smutniak

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości