Gwiazdy

Anita Werner świętuje urodziny ukochanego. Dziennikarka zachwyciła stylizacją

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Anita Werner to jedna z czołowych dziennikarek TVN i TVN24. Prowadząca „Fakty” i „Fakty po Faktach” tworzy szczęśliwy związek z dziennikarzem Michałem Kołodziejczykiem. Gwiazda stacji dba o prywatność i niezbyt często dzieli się w mediach szczegółami z życia prywatnego. Jednak z okazji 40. urodzin Michała para zamieściła w sieci kilka zdjęć z tego radosnego dnia.

Ukochany Anity Werner kończy 40 lat

Z okazji 40. urodzin Michała Kołodziejczyka para pochwaliła się na Instagramie kilkom zdjęciami z ich małej, wspólnej celebracji. Ukochany dziennikarki umieścił w sieci fotografię, na której widzimy uśmiechniętą i niezwykle elegancką parę. Kołodziejczyka i internautów zachwyciły zwłaszcza smukłe i długie nogi Anity. Nic dziwnego, że jubilat postanowił zwrócić na nie uwagę także w podpisie.

- Wydaje mi się, że nawet po czterdziestce takie nogi mi nie wyrosną. Ale i tak liczę na to, że to będzie dobry czas. Idziemy świętować na kolację. Do salonu - skomentował humorystycznie Michał Kołodziejczyk.

Anita Werner zaprezentowała się na zdjęciu w niezwykle szykownej, krótkiej czarnej stylizacji. I choć dziennikarka przyzwyczaiła nas do swojej elegancji i klasy, to jednak w tak wieczorowym wydaniu dawno jej nie widzieliśmy.

Krótką relację z urodzin ukochanego dodała też sama Anita. Na zdjęciu, które umieściła na swoim profilu na Instagramie widzimy szczęśliwą parę z wielkimi balonami w kształcie liczby 40 w tle.

- Doskonały dzień. Urodziny. Czterdzieste. Nie moje. Ktoś dołącza się do życzeń dla Michała Kołodziejczyka? - pytała w opisie.

Na odpowiedź fanów i znajomych nie trzeba było długo czekać. Swoje życzenia dla Michała Kołodziejczyka przesłali m.in. Agnieszka Woźniak – Starak, Małgorzata Rozenek – Majdan i Kamil Glik.

Kim jest Michał Kołodziejczyk?

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są nie tylko parą w życiu prywatnym, lecz także na płaszczycie zawodowej. Dziennikarze, choć pracują dla różnych stacji (Anita – TVN i TVN24, Michał - Canal+ Sport), razem wydali w zeszłym roku książkę "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka", która cieszy się niezwykłą popularnością. W publikacji analizują piłkę nożną nie tylko pod kątem czysto sportowym, lecz także społecznym, politycznym i kultowym. Poprosimy więcej takich książek! A Michałowi z okazji okrągłych urodzin składamy najlepsze życzenia. Sto lat!

Co łączy Anitę Werner i Michała Kołodziejczyka? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Córka Joanny Krupy spędza czas z babcią i... jeździ na mopie! "Kto potrzebuje zabawek?"

Robert Lewandowski w szczerym wywiadzie o rodzicach, żonie i córkach: "Było dużo, dużo nieprzespanych nocy"

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami? Dwutygodnik podał sensacyjną wiadomość

Autor: Oscar Dąbkowski

Pozostałe wiadomości