Gwiazdy

Anita Werner zrealizowała swoje wyjątkowe marzenie. "Ależ to była przygoda!"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Od miesiąca już Anita Werner pokazuje na Instagramie prywatną sferę swojego życia. Ostatnio dziennikarka zdradziła, że udało się jej spełnić jedno ze swoich marzeń. Co udało jej się zrealizować?

Anita Werner spełniła swoje marzenie

Anita Werner od wielu lat przekazuje nam informacje z kraju i ze świata. Jednak dopiero od niedawna możemy dowiedzieć się więcej na temat jej prywatnego oblicza. Dziennikarka założyła profil na Instagramie, gdzie mieliśmy już okazję poznać jej poczucie humoru, dystans do siebie i sposób spędzania wolnego czasu.

W ostatnim z postów Anita Werner zdradziła, że dzięki partnerowi udało się jej zrealizować jedno ze swoich marzeń. Okazało się, że od dawna chciała zasiąść za kierownicą ciągnika siodłowego.

No i proszę, poprowadziłam! Nawet z naczepą! @michal_kolo1 zorganizował, a Krzysiek instruktor nauczył? Dziękuję! Ależ to była przygoda! Pozdrawiam wszystkich kierowców TIRów! A wy macie czasem takie szalone pomysły??

- ogłosiła radośnie.

Dziennikarka opublikowała zdjęcia i filmiki, którymi pochwaliła się nabytymi przez siebie umiejętnościami. Trzeba przyznać, że poradziła sobie doskonale.

Anita Werner prowadzi ciężarówkę

Post Anity Werner nie umknął uwadze jej obserwatorów. Internauci byli pod wrażeniem tego, co zrobiła i pogratulowali jej realizacji planów.

Ale extra!!! ? @michal_kolo1 dawaj koparkę teraz! #challenge ?

Brawo!!! Ale czad!???

- wybrzmiało w komentarzach.

Podzielili się też z dziennikarką swoimi własnym marzeniami i szalonymi pomysłami, o które zapytała. Niektóre z nich okazały podobne do tych, które miała ona sama. Pojawiły się m.in. też loty balonem, skoki spadochronowe czy jazda konna.

Ja od dawna marzyłam o spróbowaniu jazdy konnej. W końcu w wieku 40+ zdecydowałam się. Kiedy znalazłam się już na koniu, przeraziłam się, że "on się rusza". Ten ruch to nie był nawet stęp. Koń tylko oddychał ? Moja przygoda z jeździectwem zakończyła się po 2 lekcjach ?

- opowiedziała jedna z internautek.

Marzenia gwiazd

Anita Werner nie jest jedyną znaną osobą, której udało się w te wakacje spełnić swoje marzenie. Dla Magdy Wójcik była to podróż helikopterem, dla Ani Kalczyńskiej kitesurfing, a w przypadku Filipa Chajzera chodziło o urlop w Alpach.

Moje marzenie od zawsze. 10/10⛰ Ile miłości, szczęścia i piękna w jednym kadrze ❤️

- pisał pod zdjęciem w mediach społecznościowych.

O czym natomiast marzy Joanna Krupa? Chciałaby przede wszystkim, żeby jej córeczka rosła zdrowa i doszło do uspokojenia się sytuacji panującej na świecie. Oto cała wypowiedź jurorki "Top Model".

Zobacz także:

Kinga Rusin i jej 15 lat w Dzień Dobry TVN. Przypominamy reportaże zrealizowane przez dziennikarkę

Klaudia El Dursi o wczesnym macierzyństwie. "Całe życie marzyłam, żeby być młodą mamą"

Julia Kamińska w makijażu i bez. Fani: "Przed było równie pięknie"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości