Gwiazdy

Wysportowana Anita Werner na okładce popularnego magazynu. Fanka: "Sztos! Czy Ty jesteś coraz młodsza?"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Anita Werner od lat uchodzi za autorytet w dziennikarskim fachu. Prowadząca "Fakty" nie tylko z pełnym profesjonalizmem przedstawia wiadomości, ale i uczy młode pokolenia na Uniwersytecie Warszawskim. Taką ją znamy. Teraz pojawiła się na okładce jednego z magazynów i zaprezentowała się w zupełnie innym wydaniu. Jesteście ciekawi?

Anita Werner - ikona dziennikarstwa

Anita Werner związana jest ze stacją TVN24 od samego początku jej istnienia. Oprócz prowadzenia Faktów TVN i serwisów informacyjnych w TVN24, była też gospodynią takich programów jak m.in. "Dama Pik", "Studio 24", "Studio Europa" i "Prosto z Polski".

Od 26 kwietnia prowadzi też autorski program "Tokio. Cena sukcesu". Jak sama przyznała - nie jest on o sporcie, a ludziach. - Rozmawiam w nim z polskimi olimpijczykami, utytułowanymi sportowcami, którzy szczerze i wprost opowiadają, jak na co dzień wygląda droga do zwycięstwa i ile kosztuje. Jaką cenę ma sukces i ile porażek trzeba przeżyć, żeby w końcu go osiągnąć – napisała Anita Werner w mediach społecznościowych.

Anita Werner na okładce magazynu "Women's Health"

Dziennikarka na co dzień również uprawia sport. Wraz z partnerem Michałem Kołodziejczykiem biegają w Lesie Kabackim, o czym opowiadali w Dzień Dobry TVN (więcej na ten temat w artykule: Anita Werner rok temu nie lubiła biegać. Dziś ma za sobą półmaraton ). Ponadto, na jej Instagramie dostrzeżmy również fotografie, które dokumentują ich aktywność fizyczną.

Nic zatem dziwnego, że dziennikarka właśnie zadebiutowała na okładce magazynu "Women’s Health" i udzieliła szczerego wywiadu o budowaniu własnej wartości, o czym poinformowała w mediach społecznościowych:

"Jeśli chcę, to mogę". Ta myśl to punkt wyjścia nie tylko tego wywiadu ze mną, ale też każdej mojej drogi do jakiegoś celu. Zawsze wychodziłam z założenia, że mogę wszystko i tylko ode mnie zależy, czy po to sięgnę

- napisała.

- Jak budowałam poczucie własnej wartości jako dziecko, jako nastolatka i jako młoda kobieta? Na czym opieram swoją skuteczność w pracy i w realizacji marzeń? Między innymi o tym przeczytacie w najnowszym numerze - dodała.

Pod postem od razu posypały się komplementy. Internauci są pod wrażeniem jej słów i sylwetki, nad którą pracuje. - Power Women. Niech moc będzie cały czas z nami Anitami i wszystkimi kobietami - skomentowała Anita Włodarczyk.

  • Sztos! Czy Ty jesteś coraz młodsza?
  • Ogień kobieta! Podziwiam od lat za tzw. newsy a teraz jeszcze sport!
  • Super!

- czytamy pod postem.

Zobacz także:

Coldplay zabiera nas w kosmiczną podróż. Posłuchajcie nowego singla "Higher Power"

Anita Werner opiekuje się niepełnosprawnym tatą. "Wiem, jak to jest, gdy trzeba stanąć nagle przed wyzwaniem"

Znana blogerka szczerze o chorobie: "W jednym momencie nie muszę spać, jeść i pić, bo jestem tak nakręcona. Innego dnia nie chce mi się żyć"

Zobacz wideo: Bieganie na dzień dobry z Anitą Werner i Michałem Kołodziejczykiem. „Dobrze robi na głowę, formę i kondycję”

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości