Gwiazdy

Anita Werner i jej nieznane oblicza. Z jakiej strony dziennikarka pokazuje się nam na Instagramie?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Nie minął jeszcze miesiąc, od kiedy Anita Werner dołączyła do instagramowej rodziny. Dzięki temu możemy zobaczyć dziennikarkę z zupełnie innej strony. Czego mogliśmy dowiedzieć się dzięki postom publikowanym na jej profilu?

Anita Werner na Instagramie – naturalne wydanie

Anita Werner jest znaną widzom TVN dziennikarką. Od lat dzięki niej możemy dowiedzieć się, jakie wydarzenia rozgrywają się w Polsce i na świecie. Prowadząca "Fakty" na antenie zawsze prezentuje swoje profesjonalne i nienaganne oblicze. Pod koniec lipca założyła konto na Instagramie i dzięki temu dowiedzieliśmy się, jak wygląda, gdy gasną kamery. Stawia wtedy na swobodę i naturalność. Nie boi się więc pokazać także w wersji bez makijażu.

Anita Werner na Instagramie – dystans i poczucie humoru

W pracy Anitę Werner cechuje powaga, z jaką przekazuje widzom wiadomość. Nie znaczy to jednak, że brakuje jej poczucia humoru. Dowody na to również przynosi jej konto na Instagramie. Obserwatorzy dziennikarki mogli na przykład zobaczyć zabawny kolaż, na którym z dystansem podeszła do swojego wyglądu po treningu. Swoją fryzurę porównała do tej, jaką noszą… alpaki.

Anita Werner prywatnie na Instagramie – sport i podróże

Wszyscy wiemy, że nie samą pracą żyje człowiek. Dziennikarka znajduje też czas na oddanie się swojej sportowej pasji. Na Instagramie pochwaliła się m.in. zdjęciem po przebiegnięciu około 10 kilometrów czy próbami opanowania jazdy na rolkach.

Choć dziennikarka nie ukrywa, że lubi to, co robi, nie zapomina o tym, jak ważny jest dłuższy odpoczynek. Wtedy chociażby odbywa podróże, podczas których może odkrywać nowe miejsca. Aktualnie wypoczywa w Chorwacji, gdzie korzysta z pięknej pogody.

Polecam również materiał, w którym dziennikarka opowiedziała o swoim wieloletnim stażu w stacji TVN.

Zobacz także:

Przyczyny zatrzymania wody w organizmie. Mariola Bojarska-Ferenc: "Sprzyja temu m.in. niedoczynność tarczycy"

Córka Waldemara Goszcza jest w ciąży. "Nasze szczęście ma już 19 tygodni"

"Indeksy Marzeń" czekają na maturzystów i studentów z niepełnosprawnościami. "Daj szansę swoim marzeniom"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości