Gwiazdy

Anita Werner i Piotr Marciniak na zdjęciach sprzed 20 lat. "Nie regulujcie odbiorników"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fakty TVN / Instagram

Anita Werner i Piotr Marciniak to cenieni przez widzów prowadzący "Faktów" TVN. Od lat przekazują najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Jak wyglądali w studiu dwie dekady temu? Jak bardzo się zmienili? Zobaczcie zdjęcia prezenterów z 2001 roku.

Anita Werner na zdjęciu z 2001 roku

Od wielu lat gości na telewizyjnych ekranach. Anita Werner to jedna z najbardziej cenionych dziennikarek. Jest laureatką wielu branżowych nagród m.in. Wiktorów i Mediatorów. Prowadzi też zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim.

Z TVN24 Aneta Werner jest związana od początku istnienia stacji, czyli od 2001 r.

- Pamiętam jak mogłam podpatrywać moich starszych kolegów i jak to było pukać do tak zwanej jaskini lwa. Jestem im za to dozgonnie wdzięczna - wyznała dziennikarka w jednym z wywiadów, wspominając swoje początki.

Obecnie prowadzi "Fakty po południu" oraz "Fakty po Faktach". Od 2004 r. jest gospodynią głównego wydania "Faktów" TVN. I to właśnie redakcja tego programu przypomniała moment, kiedy Anita przedstawiała jeden ze swoich pierwszych serwisów informacyjnych w TVN24. Na Instagramie opublikowano pochodzące z archiwum zdjęcie.

Stare zdjęcie Anity Werner

Na instagramowym profilu "Faktów" TVN pojawiła się archiwalna fotografia.

- Od momentu zrobienia tego zdjęcia minęło trochę czasu, jednak jedno się nie zmieniło – prowadząca @faktytvn wciąż przekazuje Państwu najnowsze informacje z Polski i świata - czytamy w poście pod zdjęciem.

- Nie regulujcie odbiorników? Archiwum fotograficzne jest bezlitosne? To było chyba w poprzednim stuleciu! Ktoś z Was pamięta?? - pytała Anita, udostępniając zdjęcie na swoim profilu.

W komentarzach zaroiło się od komplementów. Obserwatorzy podkreślali profesjonalizm prezenterki oraz to, że zyskuje wraz z upływem lat.

- "Im starsza tym piękniejsza?", "Inteligencja i klasa", "Świetna dziennikarka", "Czas pracuje zdecydowanie na korzyść pani Anity, super prowadząca" - to tylko niektóre z komplementów pod adresem dziennikarki.

Piotr Marciniak na archiwalnym zdjęciu

Podobne opinie zebrał Piotr Marciniak. Prowadzący "Fakty" w TVN oraz "Fakty po Południu" i "Fakty po Faktach" w TVN24 - tak jak Anita Werner - pracuje w stacji od 2001 r.

- Prawie 20 lat temu na ekranach Waszych telewizorów wyglądało to właśnie tak. Piotr Marciniak i serwis informacyjny. Dziś nie tylko studio, ale i sam prowadzący wygląda nieco inaczej - przyznaje autor postu na Instagramie.

Stare zdjęcie Piotra Marciniaka również wzbudziło sporo emocji.

- "Nowy look Pana Piotra? Broda? Sztos!", "Pan przystojny ?", "Praktycznie niewiele się zmieniło ??", "Pan Piotr był, jest i będzie Super" - komentują widzowie.

Anita Werner o długiej pracy w TVN: "To były także moje początki, bardzo dobrze wszystko pamiętam". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Misie Fundacji TVN na miarę czasów - lekarz i dresy zamiast sukni

Podaruj Misia komuś, kogo kochasz i pomóż podopiecznym Fundacji TVN "nie jesteś sam"

Rusza akcja #TVN Pomagajmy sobie. Łączymy głodnych z walczącymi o przetrwanie restauracjami

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości