Gwiazdy

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miała wypadek. Kierowca autobusu wjechał w jej samochód

Gwiazdy

Aktualizacja:
Anita Szydłowska

Anita Szydłowska na Instagramie podzieliła się przykrą wiadomością - uczestniczka trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" miała drogowy wypadek. W jej samochód wjechał kierowca autobusu. Na szczęście Anicie nic się nie stało.

Anita Szydłowska miała wypadek

Anita Szydłowska w trzeciej edycji telewizyjnego show "Ślub od pierwszego wejrzenia" odnalazła prawdziwą miłość. Z Adrianem Szymaniakiem, którego poznała w urzędzie stanu cywilnego, ma dziś dwójkę dzieci - Jerzyka i Blankę.

Anita, która na co dzień jest tancerką, prężnie działa w mediach społecznościowych. Opowiada o życiu rodzinnym, macierzyństwie i małżeństwie. Ostatnio Szydłowska podzieliła się przykrą informacją. Anita miała wypadek. Szczegóły zdarzenia opisała na Instagramie. Okazało się, że w jej samochód wjechał autobus, który nie zdążył zahamować. Anita była w samochodzie sama. Na szczęście poza olbrzymim stresem, nic jej się nie stało.

Prosto pisze się o bezpieczeństwie kiedy to nas nie dotyczy.. dziś jadąc zgodnie z przepisami niestety doświadczyłam tego jak mało brakuje do wypadku.. autobus za mną na prostej drodze nie zdążył zahamować i wjechał w nasz samochód... na szczęście dzieci nie było ze mną... Adrian został z nimi w domu, a ja odbierałam od krawcowej nowości do sklepu... oprócz tego, że byłam w szoku, nic poważnego mi się nie stało, natomiast uwierzcie mi - pierwsza kolizja w życiu napędziła mi wiele strachu. Kiedy wróciłam do domu i mogłam przytulić swoje maluchy byłam bardzo szczęśliwa! W taka pogodę trzeba uważać... podwójnie! Nie chodzi tylko o nas...

- napisała pod zdjęciem.

Jak dobrze być w domu !!!

- dodała jeszcze.

Jej wpis udowadnia, że do wypadku może dojść nawet jeśli uczestniczymy w ruchu drogowym z pełną starannością, jeżdżąc przepisowo. Dlatego w każdej chwili należy zachować stuprocentową czujność.

Internauci w komentarzach wyrazili zaniepokojenie stanem zdrowia Anity, ale i ulgę, że tancerce nic się stało. Pojawiły się liczne słowa wsparcia, ale też refleksje na temat bezpieczeństwa na drodze.

Foteliki dziecięce po kolizji drogowej

Jednak z internautek zwróciła uwagę na pewien fakt. Chodzi o foteliki dziecięce. Jeśli podczas wypadku znajdowały się one w samochodzie - nawet jeśli w momencie zdarzenia nie siedziały w nich dzieci - nie są one już później w pełni bezpieczne. Jak wyjaśniły to komentujące?

Najważniejsze że jesteś cała i zdrowa. Pamiętaj, że jeżeli miałaś ze sobą foteliki to nie nadają się one do dalszego użytkowania, nawet jak nie było w nich dzieci. Ja dowiedziałam się dużo dużo później.

- napisała poprawnamama. Pod komentarzem rozwinęła się dyskusja.

nadają się jeżeli prędkość była poniżej 30km/h i masa autokaru...

- dodała inna. Szybko jednak na ten komentarz pojawiła się odpowiedź:

Nie nadają się ? mogły powstać mikro pęknięcia

dokładnie

- potwierdziła jeszcze poprawnamama.

Zobacz, jak Anita i Adrian opowiadali o zmianach w swoim życiu:

Zobacz także:

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w romantycznej podróży po Polsce: "W dwójkę fajniej"

Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami. "Nareszcie jesteśmy w domu"

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swojej szczęśliwej rodzinie. "Oboje chcieliśmy dziecka"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości