Gwiazdy

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili płeć drugiego dziecka. Sny okazały się być prorocze

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak w marcu ogłosili, że po raz drugi zostaną rodzicami. Fani pary z „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zasypali ich wtedy pytaniami odnośnie dziecka. Przyszła mama dopiero teraz zdradziła jego płeć.

Anita Szydłowska zdradziła płeć dziecka

Szczęśliwe małżeństwo starało się utrzymać wiadomość w tajemnicy jak najdłużej. Anita jednak nie wytrzymała i postanowiła podzielić się z fanami informacją o tym, czy ich młodszy syn Jerzyk będzie miał braciszka, czy siostrzyczkę. Przyszła mama we wpisie na Instagramie zdradziła również, że miała wcześniej sny, w których przewidziała płeć dziecka. Anita i Adrian będą mieć córeczkę.

Jeszcze zanim zrobiłam test ciążowy miałam powtarzający się sen o tym, że mam córeczkę. Kiedy test wyszedł pozytywnie z całą pewnością poinformowałam mojego męża, że będziemy mieli córkę. Miałam wszystkie objawy przeciwne do tych w ciąży z Jerzykiem i nawet te zupełnie nieprawdopodobne i niepotwierdzone w żaden sposób naukowy teorie wychodziły mi właśnie ze wskazaniem na dziewczynkę. Już na jednym z pierwszych USG było wyraźnie widać różnicę

- napisała Anita.

Skoro wiadomo już, że będzie to dziewczynka, pojawia się pytanie o imię. Małżeństwo prosi jednak, aby powstrzymać się z pytaniami, ponieważ sami jeszcze nie zdecydowali, jak nazwą swoją córeczkę .

Nie trzymamy tej informacji w tajemnicy dłużej i proszę, nie pytajcie mnie o imię - tradycyjnie nie będziemy pewnie wiedzieć do prawie samego końca, a typy wciąż się zmieniają. Adrianowi jeszcze ciężko sobie wyobrazić córeczkę, ale ja widząc pierwsze akcenty w pokoiku czuję się jak w sklepie ze słodyczami

- dodała.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak – jak się poznali?

Para zyskała popularność dzięki reality-show „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Anita i Adrian wzięli udział w 3. edycji programu, w którym grupa ekspertów dobiera przyszłe małżeństwa, a uczestnicy dowiadują się o tym dopiero na ślubnym kobiercu. Po miesiącu wspólnego życia zapada decyzja, czy para zostaje ze sobą, czy bierze rozwód. Tysiące fanów śledziły ich losy, nie wierząc w to, że ich związek przetrwa. Rzeczywistość jednak okazała się zupełnie inna. Między Anitą i Adrianem zaiskrzyło od pierwszego wejrzenia i do dziś są szczęśliwą parą. Niedawno świętowali już drugą rocznicę ślubu.

Zobacz też:

Pozostałe wiadomości