Gwiazdy

Ania Wendzikowska o wyjazdach z córkami. Monika Mrozowska pod wrażeniem: "Jesteś ekstra samodzielną mamą"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Ania Wendzikowska uwielbia podróże. Od lat głośno o tym mówi i relacjonuje swoje wyprawy w mediach społecznościowych. Ostatnio natomiast napisała słów kilka na temat wakacji z córkami. Jak znoszą wojaże mamy?

Ania Wendzikowska podróżuje z dziećmi

Wyprawy z dziećmi to nie lada wyzwanie. Długi lot, zmęczenie, wymyślanie zabaw podczas rejsu i odpowiadanie na pytania: "Daleko jeszcze?", "Głodny jestem, kiedy coś zjemy?"– z tym muszą się mierzyć mamy (i ojcowie). Choć to tylko jedna strona medalu, bo jak powszechnie wiadomo – podróże kształcą i zaszczepiają w dziecku ciekawość do świata, dlatego więc wielu rodziców zabiera pociechy w dalekie eskapady.

Do tego grona zalicza się m.in. Ania Wendzikowska, która znana jest z zamiłowania do podróży. Często jej towarzyszkami są córki: Antosia i Kornelia. Dziennikarka od najmłodszych lat zaszczepia w nich chęć poznawania świata. I właśnie o tym jest jej najnowszy post.

Ania Wendzikowska z córkami na wakacjach

Podróżniczki. Moje dziewczyny podróżują od zawsze, i są naprawdę turbo wyluzowanymi towarzyszkami w każdej, nawet najbardziej szalonej eskapadzie

– napisała dziennikarka i dodała uroczą fotografię, jak stoją na płycie lotniska w Arubie. Starsza z córek zagląda do torebki mamy, a młodsza śpi w wózku:

Niektórych internautów kadr ten rozczulił, a inni byli pod wrażeniem odwagi Ani:

- Aniu super się na Ciebie patrzy! Jesteś ekstra SAMODZIELNĄ MAMĄ z 2 dzieci, które... mogą na Tobie polegać, ja mam PRZYJEMNOŚĆ w obserwowaniu, jak spędzasz ten czas wspólnie, z UKOCHANYMI osobami, z Twoją rodziną. Strasznie to budujące – napisała Monika Mrozowska.

- Niezmiennie podziwiam za odwagę, ale do odważnych świat należy – dodała kolejna użytkowniczka Instagrama. - Podziwiam, bo lubię podróże, ale z dwójką dzieci, by mi się nie chciało. Trzeba być potrójnie zorganizowanym i wytrwałym - skomentowała jedna z fanek.

Były również mamy, które postanowiły opisać swoje podróżnicze doświadczenia z dzieckiem. - Z takimi skrzatami fajnie się podróżuje. Mój synek też taki był, a teraz coś dziwnie pyta 'a będzie tam wifi?', - Super móc w ten sposób podróżować z dziećmi. Fajna ekipa.

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek ma wyjątkowego gościa. Fanki: "Brad Pitt jak żywy"

Bartek Kasprzykowski o nietypowym romansie. "Odpowiednie kwiaty i jest moja"

Wiemy, z czego składa się dieta Magdy Gessler. Gwiazda pokazała swój talerz

Zobacz wideo: Jak podcinamy dzieciom skrzydła? Anna Wendzikowska opowiedziała o doświadczeniu ze szkolnych czasów

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości