Gwiazdy

Ania Starmach świętuje roczek syna. "Kiedy to minęło?"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Ania Starmach na planie Masterchef 10
TVNAnna Starmach

Ania Starmach rok temu powitała na świecie synka. Z okazji pierwszych urodzin Gustawa, jurorka programów MasterChef i MasterChef Junior opublikowała w sieci zdjęcie z maluchem. "Dziś ledwo mieści mi się na rękach" – dodała.

Ania Starmach – macierzyństwo

Ania Starmach i Piotr Kusek pobrali się cztery lata temu. W 2018 roku na świat przyszła ich córka Jagna. W maju 2021 małżeństwo doczekało się syna Gustawa. Wówczas o szczęśliwym rozwiązaniu dumna mama poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Mamy go! Gustaw, Gucio jest już z nami. Najlepiej – pisała dumna mama.

Anna swoimi pociechami często chwali się w mediach społecznościowych. Ponadto porusza tematy macierzyństwa i nie ubarwia rzeczywistości. Niedawno na Instagramie przyznała, że czas nieubłaganie leci, a synek w tym miesiącu obchodzi już pierwsze urodziny.

Jeszcze przed chwilą taki MALEŃKI. Dziś ledwo mieści mi się na rękach. Gucio jutro kończy roczek, a ja zadaje sobie pytanie: KIEDY TO MINĘŁO?! Kocham najmocniej

Podobne odczucia Ania wyraziła w sieci w jednym z ostatnich postów. Swoim fanom zadała pytanie: Wasze też tak dorośleją w mgnieniu oka? A następnie opublikowała dla porównania dwie fotografie córeczki i opatrzyła je opisem.

- Te dwa zdjęcia dzielą dwa lata. A mam wrażenie, jakby minęły najwyżej dwa tygodnie. Jeszcze przed chwilą nosiłam na rękach malutką dziewczynkę, która wołała w kółko "mama, nie ma!" i stawiała pierwsze niepewne jeszcze kroczki. Dziś ledwo udźwignęłam Jagnę, która zasnęła w aucie. Jaka ona już duża! Ma swoje zdanie i swój gust, umie gotować i grać w klasy, układa lego i ma najlepszą przyjaciółkę. Nosi plecak i warkocze i ma przede mną pierwsze tajemnice. Serio, boję się, że się zaraz od nas wyprowadzi - napisała młoda mama pod urzekającymi kadrami. Jednocześnie zwróciła się do swoich obserwatorek z prośbą o wyrażenie opinii na ten temat.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Synek Ani Starmach obchodzi urodziny, fani składają życzenia

Pod postem Ani pojawiło się wiele komentarzy. Internauci przekazali najserdeczniejsze życzenia, a także przyznali, że nic nie mija tak szybko, jak pierwszy rok życia dzieci. Nowe wyzwania, obowiązki, a przede wszystkim nowy człowiek w domu wymaga od rodziców tyle opieki i zaangażowania, że czas przelatuje przez palce. 

- "Maj jest pełen obfitości. Wszystkiego najlepszego dla Gucia. Niech rośnie na zdrowego i mądrego mężczyznę", "Przecież on przed chwilą się urodził. Najlepszego!!", "Nic tak nie leci jak pierwszy rok życia dziecka" - pisali fani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości