Gwiazdy

Ania Starmach o macierzyństwie. "Dzieci są małe tylko raz"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Justyna Rojek / East News

Anna Starmach cieszy się każdą chwilą spędzoną ze swoimi pociechami. Jurorka programu "MasterChef" podzieliła się z fanami czułym zdjęciem ze swoim synkiem Gustawem. - Piękny widok - komentują internauci.

Anna Starmach w tym roku powitała swoje drugie dziecko, synka Gustawa. Jurorka programu "MasterChef" bardzo często dzieli się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Tym razem wspomniała o zdaniu, które dało jej dużo do myślenia.

- Ostatnio przeczytałam zdanie, które mocno utkwiło mi w pamięci: DZIECI SĄ MAŁE TYLKO RAZ. Cieszę się więc tym, co tu i teraz. A teraz jest po prostu NAJLEPIEJ - podkreśliła Ania Starmach.

Jurorka już wcześniej podkreślała, że stara się łapać piękne chwile i się nimi cieszyć. Zgodziły się z nią internautki, które pisały, że dokładnie tak samo czują. Też starają się zapamiętywać i wykorzystywać wszystkie wspaniałe chwile z dziećmi.

Anna Starmach - życie prywatne i zawodowe

Anna Starmach pojawiła się w mediach za sprawą swoich umiejętności kulinarnych, szerszej publiczności jest znana od momentu pojawienia się w roli jurorki w programie "MasterChef" i "MasterChef Junior". W tym roku pierwszy z nich obchodzi swoje dziesięciolecie. Starmach podkreślała, że przez te lata zmieniła się nie tylko fizycznie, ale nabrała pewności siebie, luzu i jeszcze więcej uśmiechu.

Od 2017 roku jest żoną Piotra Kuska. Para ma dwoje dzieci - urodzoną w 2018 roku Jagnę oraz Gustawa, który przyszedł na świat w tym roku.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Uczestnicy "MasterChefa"

Dziś gotują dla nas uczestnicy „MasterChefa”
Dziś gotują dla nas uczestnicy „MasterChefa”
Dzień Dobry TVN

Autor:Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości